کد خبر: 205589 A

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس:

هنرمندان و مسئولان این استان باید به دنبال تبلیغ محصولات هنری و معرفی جایگاه ویژه فارس در این بخش باشند و این حرکت باید به تثبیت موقعیت هنری این استان دربهره گیری ورویکردهایی در اقتصاد هنر منجر شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد فارس با تاکید بر اینکه سبک‌ها و دیدگاه‌های متضاد و چالش برانگیزی که حاصل نگاه عمیق و تخصص هنرآفرینان عرصه‌های مختلف است، باعثتوسعه و گسترش هنر می‌شود، تصریح کرد: هنر یعنی ارزش و هنرمند فرد ارزشمندی است و تکریم هنرمندان با عرضه کار هنری آنان انجام‌شدنی است و این حرکت به معرفی و گسترش عرصه هنری فارس منجر می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از شیراز، بر لزوم انجام برنامه‌های تبلیغاتی برای معرفی فعالیت‌ها و جاذبه‌های هنری استان فارس اظهار داشت: هنرمندان و مسئولان این استان باید به دنبال تبلیغ محصولات هنری و معرفی جایگاه ویژه فارس در این بخش باشند و این حرکت باید به تثبیت موقعیت هنری این استان در بهره گیری و رویکردهایی در اقتصاد هنر منجر شود.

بهزاد مریدی با بیان روش‌ها و راهکارهای معرفی بخش تولیدات فرهنگی وهنری استان فارس افزود: تاکنون برای برنامه ریزی ورویکرد اقتصادهنر، برندسازی دقیقی انجام نشده و وجود این عنصر تبلیغاتی، در جذب گردشگران داخلی و خارجی نیز تاثیر بسزایی دارد.

وی با اشاره به وضعیت عرضه کالاهای غیر بومی در این استان گفت: تولیدات داخلی و بومی باید جایگزین کالاهای بی‌کیفیت شود و در این مورد به برنامه‌ریزی منسجمی برای استفاده از ظرفیت‌های تاریخی و گردشگری وهنری این استان نیازمندیم.

مریدی با اعلام آمادگی برای بهره‌گیری از توان اجرایی و برنامه‌ریزی این استان برای فعال‌تر شدن گالری‌ها ونمایشگاههای آرت اکسپو فروش داخلی و خارجی هنری تصریح کرد: تکریم هنرمندان با عرضه کار هنری آنان انجام شدنی است و این حرکت به معرفی و گسترش عرصه هنری فارس منجر می‌شود.

استان فارس استفاده از ظرفیت اقتصاد فرهنگ و ارشاد فرهنگ و ارشاد اسلامی گردشگران داخلی و خارجی گردشگری فارس هنری هنر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر