کد خبر: 215016 A

در دو مدرسه برخوردار و محروم شهرستان شیراز برگزار شد؛

کمک‌های جمع آوری شده در جشن عاطفه‌های امسال، توسط مدارس برخوردار شهرستان و ارسال به مدارس محروم نواحی شیراز به صورت نمادین برگزار شد.

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان شیراز گفت: کمک‌های جمع آوری شده در جشن عاطفه‌های امسال توسط مدارس برخوردار شهرستان و ارسال به مدارس محروم نواحی شیراز به صورت نمادین برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از شیراز، مرآت رسولی در خصوص جشن عاطفه‌ها در سال جاری اظهار داشت: جشن عاطفه‌ها امسال با شعار مهر در انتظار مهر با استفاده از یک هزار و ۵۰ پایگاه شامل ۸۰۰ پایگاه مدارس، ۲۰۰ پایگاه مساجد و ۵۰ پایگاه در سطح شهرستان برگزار شد.

وی افزود: میزان مشارکت مردم خیر و نوع دوست شیراز خیرین در این مناسبت ملی حدود ۱۵ میلیارد ریال است که در مقایسه با سال گذشته ۵۰ درصد رشد داشته است.

مدیر کمیته امداد شهرستان شیراز تصریح کرد: نحوه هزینه کرد این وجوهات شامل جمع آوری کمک‌های دانش آموزان در مدارس برخوردار و هزینه کرد آن برای کمک به دانش آموزان محروم نواحی و محلات فقیر نشین شهر است.

رسولی ادامه داد: امسال در حرکتی نمادین با استفاده از ظرفیت مدرسه مبعثاز مدارس ناحیه سه شیراز، مبلغی بیش از ۴۰ میلیون ریال جمع آوری شد که با میزبانی این مدرسه و مشارکت صدا و سیمای مرکز فارس این کمک‌ها در یکی از مدارس محروم بین دانش آموزان توزیع شد.

این مقام مسوول در کمیته امداد شیراز ضمن تشکر از همکاری صمیمانه سازمان دانش آموزی آموزش و پرورش استان و مدیران مدرسه مبعثو معلمی فرد از مدارس آموزش و پرورش ناحیه سه شیراز گفت: مدرسه معلمی فرد واقع در شهرک مهدی آباد به عنوان مدرسه کمک گیرنده کمک‌ها، مسائل و مشکلات خود را بازگو کردند که مقرر شد جهت رفع نیازهای ضروری و حاد و فوریتی دانش آموزان محروم و خانواده‌های آسیب پذیر با هماهنگی آموزش و پرورش اقدامات لازم صورت بگیرد.

آموزش و پرورش آموزش و پرورش استان استفاده از ظرفیت خانواده دانش آموزان رشد کمیته امداد کمیته امداد امام خمینی مدرسه مشکلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر