کد خبر: 215040 A

فرمانده نیروی انتظامی فارس:

در این راستا برخی مراکز و پاسگاه‌های انتظامی که شکل نامناسبی دارند به مرور به‌سازی و مناسب‌سازی خواهند شد.

فرمانده انتظامی فارس ضمن اشاره به موفقیت‌های نیروی انتظامی فارس در درگیری‌های چند روز گذشته، اظهار داشت: به لطف خدا نیروی انتظامی در اوج آمادگی و پیروی محض از ولایت قرار دارد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از شیراز، سردار سرتیپ احمد علی گودرزی ظهر امروز، یکشنبه، با بیان اینکه با تلاش پرسنل نیروی انتظامی امنیت خوبی در استان برقرار است، افزود: با افزایش سخت گیری در زندان‌ها می‌توانیم قدرت بازدارندگی از جرم را افزایش دهیم.

وی ضمن قدردانی از زحمات شهرداری در راستای پاکیزگی و سرزنده نگه داشتن شهر بزرگ شیراز، شهری که بیش از ۵۰ کیلومتر طول دارد، بیان کرد: فرصت خدمت در واقع لطف خداوند است و باید از این فرصت در راستای خدمت به شهروندان تلاش مضاعف کنیم.

سردار گودرزی ضمن برشمردن برخی از اقدامات نیروی انتظامی در جهت تأمین نظم و امنیت، گفت: تاکنون توانسته‌ایم تعداد زیادی از خودروهای فروشنده بار را از سطح شهر شیراز به پارکینگ منتقل کنیم.

وی با بیان اینکه اینگونه خورو‌ها تا یک ماه در توقیف خواهند بود، شهر شیراز را نمونه کاملی از یک شهر گردشگری عنوان کرد و با اشاره به افزایش ۳۰۰ درصدی ورود جهانگردان به این شهر از برخورد قاطع با افرادی که با دیوار نویسی یا هر عمل مخرب دیگری موجب کاهش زیبایی این شهر می‌شوند، خبر داد.

فرمانده ارشد انتظامی فارس آمادگی مجموعه نیروی انتظامی فارس را برای بهبود منظر شهری اعلام کرد و افزود: در این راستا برخی مراکز و پاسگاه‌های انتظامی که شکل نامناسبی دارند به مرور بهسازی و مناسب سازی خواهند شد.

جرم زندان زیبایی شهرداری گردشگری نظم و امنیت نیروی انتظامی آمادگی فارس انتظامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر