کد خبر: 222604 A

استاندار فارس:

استاندار فارس گفت: با توجه و اجرایی کردن اقتصاد مقاومتی می‌توانیم ظرفیت‌ها را به فعلیت برسانیم.

استاندار فارس گفت: با توجه و اجرایی کردن اقتصاد مقاومتی می‌توانیم ظرفیت‌ها را به فعلیت برسانیم.

به گزارش خبرنگار ایلنا از شیراز، سیدمحمد احمدی، امروز چهارشنبه ۲۱ آبان ماه در جلسه شورای اداری استان که با حضور

سردار نقدی برگزار شد گفت: دشمن می‌خواهد از طریق اقتصاد به کشور آسیب رساند و رهبر انقلاب به مسئله بسیار ظریفی اشاره‌کرده است که اگر اقتصاد مقاومتی اجرایی شود کشور ایران هیچ‌چیزی کم ندارد.

استاندار فارس افزود: کشورهای چین، ژاپن و کره جنوبی به‌وسیله اقتصاد مقاومتی به رشد و توسعه رسیدند و به خود متکی شدند و امروز شاهد این هستیم که حرفی برای گفتن دارند.

وی اضافه کرد: امروز در کشور بسیج است که ثابت کرده که حرفی برای گفتن دارد چراکه این بسیج بود که سوریه را یاری کرد و عراق را از سقوط نجات داد.

احمدی بابیان این مطلب که باید همه وارد عرصه بسیجی شوند تصریح کرد: ممکن است که مذاکرات با گروه ۱ + ۵ به نتیجه نرسد بنابراین نباید شکست خورد و با مدیریت بسیجی و عزم ملی شعار اقتصاد مقاومتی را عملی کنیم.

وی با اشاره به اینکه باید ظرفیت‌ها را به فعلیت برسانیم ادامه داد: ما می‌توانیم با الگوپذیری از شیوه‌های جهاد مقاومتی که در سال‌های پیش در کشور شاهد آن بوده‌ایم الگو بگیریم و داغ شکست را بر دل دشمنان بگذاریم.

نماینده دولت تدبیر و امید در استان فارس بیان کرد: سرمایه‌های کشور در حال هدر رفتن است و ما از آن‌ها استفاده نمی‌کنیم باید عزممان را جدی کنیم و با تغییر شیوه‌های معیشتی ظرفیت‌ها را به فعلیت درآوریم.

وی افزود: ایران در برابر یک جنگ تمام‌عیار قرارگرفته است و برای پیروزی در این جنگ باید بسیجی فداکار کشور باشیم و سخت کارکنیم.

اقتصاد مقاومتی بسیج چین رشد و توسعه رهبر انقلاب ژاپن سوریه شورای اداری کره جنوبی گروه ۱ ۵
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر