کد خبر: 223281 A

جعفرقادری:

طرح احداثباغشهرها اشتباه بوده و موجب کاهش سطح آب ها و سفره های زیرزمینی شده و تنهاراه برطرف کردن مشکل بیکاری و توسعه سیاخ دارنگون، احداثشهرک صنعتی و ایجاد واحدهای تولیدی و اشتغالزایی پایدار است.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی، در بازدید از دهستان سیاخ دارنگون در جمع مردم این منطقه گفت: در قانون بودجه سنواتی و لوایح پیشنهادی دولت که به تصویب مجلس شورای اسلامی رسیده، تمام ابزارهای لازم جهت اجرای طرح ها و پروژه‌های عمرانی و توسعه ای درمناطق شهری وروستایی در اختیار دولت قرارگرفته و دست دولت باز است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از شیراز، جعفر قادری صبح امروز جمعه با اشاره به امکان استفاده از ظرفیت و توان بخش خصوصی در مشارکت و اجرای طرح های عمرانی افزود: براساس بند ق تبصره ۲ قانون بودجه سال جاری، دولت می تواند با سرمایه گذاران بخش خصوصی قرارداد ببندد و ازمحل صرفه جویی درمصرف انرژی هزینه های آن راتامین کنند.

سخنگوی کمیسیون مشترک رسیدگی به لایحه خروج از رکود در مجلس تصریح کرد: وقتی که دولت با مشارکت بخش خصوصی، اقدام به گازرسانی به یک منطقه می‌کند این امرموجب کاهش مصرف سوخت و همچنین تبدیل سوخت مصرفی مردم از نفت سفید یا گازوییل به گازشهری می شود که مقرون به صرفه خواهدبود.

قادری بابیان اینکه دولت اعلام کرده تاپایان سال ۹۵ تمام روستاه‌های کشور گازرسانی می شود، افزود: انتظارداریم تا مسوولین شرکت گاز استان فارس مقدمات اولیه این امر را فراهم کنند تا در پایان سال ۹۵ تمام روستاه‌های استان و شهرستان شیراز خصوص منطقه سیاخ دارنگون ازنعمت گاز بهره مند شوند.

استاد دانشگاه شیراز از مذکرات هسته ای هم سخن گفت و ادامه داد: موضوع هسته ای بهانه ای بیش نیست و افتخار نظام اسلامی ایران این است که نمی خواهد به بهای بدست آوردن امتیاز های مادی، تن به ذلت بدهد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس افزود: اثرگذاری انقلاب اسلامی و صدور آن و صدای انقلاب که به گوش جهانیان رسیده ازبمب هسته ای بیشتر و بانفوذتر است و این بزرگترین افتخار برای ایران اسلامی است.

این نماینده مجلس، نمونه بارز اثر گذاری انقلاب اسلامی را تحولات و بیداری مردم دربرخی از کشورهای اسلامی و منطقه دانست.

دکترقادری در پاسخ به تقاضای مردم جهت اشتغال جوانان منطقه گفت: طرح احداثباغشهرها اشتباه بوده و موجب کاهش سطح آب ها و سفره های زیرزمینی شده و تنهاراه برطرف کردن مشکل بیکاری و توسعه سیاخ دارنگون احداثشهرک صنعتی وایجادواحدهای تولیدی و اشتغالزایی پایدار است.

وی از پیگیری احداثآزادراه های شیراز عسلویه و شیراز بوشهر خبرداد و گفت: این آزادراه ها درادامه آزادراه شیراز اصفهان است و ازطریق این دهستان آزاد راه شیراز اصفهان به آزاد راه شیراز عسلویه متصل می‌شود که این امر موجب رشد و توسعه منطقه سیاخ دارنگون خواهدشد.

استفاده از ظرفیت اشتغال انرژی ایران اسلامی بیکاری دولت عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گاز مجلس شورای اسلامی موضوع هسته ای
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر