کد خبر: 229742 A

معاون سیاسی امنیتی استاندارفارس:

این مجرم کارمند اداره راه است و از یک خانواده پاسدار که بعد از دستگیری خانواده مجرم درخواست کردند که با قاطعیت و طبق قانون با او برخورد شود.

معاون سیاسی امنیتی استاندار فارس گفت: هیچ انگیزه سیاسی و حزبی در پس حمله به زنان محجبه با چاقو وجود نداشته است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از شیراز، جوان شیر کدخدا پور، سه‌شنبه ۱۱ آذرماه در نشستی با اصحاب رسانه فارس به حادثه‌ای که هفته گذشته در شهرستان جهرم اتفاق افتاد اشاره کرد و گفت: بعد از شنیدن خبر حمله به زنان محجبه بوسیله چاقو، نمایندگانی از اداره اطلاعات، نیروی انتظامی و سپاه استان به جهرم عزیمت کردند که با بسیج شدن تمام امکانات آن شهرستان توانستیم خودرو عامل را بلافاصله شناسایی کنیم.

وی افزود: ضارب پس از دستگیری به اعمال زشت خود که ۶ مورد چاقوکشی و حمله به زنان بود اعتراف کرد و مشخص شد که هیچ انگیزه سیاسی و حزبی در پس این عمل ناپسند وجود نداشته و قطعاً مشکلات رفتاری و روانی باعثانجام این کارشده است.

معاون سیاسی امنیتی استاندار فارس ادامه داد: این مجرم کارمند اداره راه است و از یک خانواده پاسدار که بعد از دستگیری خانواده مجرم درخواست کردند که با قاطعیت و طبق قانون با او برخورد شود.

وی در بخش دیگری از صحبت هایشر در صوص احزاب و گستره فعالیت آن‌ها گفت: سیاست دولت تقویت احزاب است و امروز هم شاهد فعالیت‌های دانشجویی در دانشگاه‌های استان هستیم و ما دانشگاه‌ها را آزاد گذاشته‌ایم برای اینکه از هر شخصیتی از جناح‌های مختلف دعوت کنند. افرادی که خطوط قرمز نظام را رعایت کنند و به قانون اساسی پایبند باشند.

کدخدا پور با توجه به سؤال یکی از خبرنگاران به جمع‌آوری کمک توسط خیریه‌ها اشاره کرد و گفت: خیریه‌ها به‌عنوان یک سازمان مردم‌نهاد و رسمی دارای مجوز هستند و کارهای خوبی در این مؤسسات صورت گرفته اما در کنار این مؤسسات افراد سودجویی هم وجود دارند که مردم باید خود با آگاهی متوجه باشند و هر مراجعه‌کننده‌ای را نپذیرند.

وی با بیان این مطلب که نقش فرماندار در استان مسئولیت هماهنگی دستگاه های دولتی است عنوان کرد: با توجه به اینکه نقش دستگاه های امنیتی در هر استان مشخص است بنابراین فرماندار نقش هماهنگ کننده دارد.

معاون سیاسی امنیتی در خصوص بحثتوسعه گفت: توسعه جزو وظایف هر مدیر است به خصوص در شرایط که یک سند چشم انداز داریم بنابراین هر مدیری باید دیدگاه توسعه داشته باشد تا از برنامه عقب نمانیم.

چاقوکشی خانواده دستگاه های دولتی دولت سند چشم انداز شیر قانون قانون اساسی مشکلات نیروی انتظامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر