کد خبر: 235655 A

استاندارفارس:

امنیت و آرامش جامعه امروز ما مرهون تلاش‌ها و مجاهدتهای سبزپوشان نیروی انتظامی بوده که در مرزهای خاکی وآبی و همچنین در داخل کشور با صلابت واقتدار خدمت می‌کنند و شهدای والا مقامی را نیز تقدیم انقلاب کرده‌اند.

استاندار فارس گفت: نیروی انتظامی در خط مقدم برقراری نظم و امنیت قرار دارد و با تمام وجود مدافع این نیروی خدوم خواهم بود.

به گزارش خبرنگار ایلنا ازشیراز، سید محمد احمدی پیش از ظهر امروز چهارشنبه در همایش فرماندهان و روسای کلانتری‌ها و پاسگاههای استان فارس اظهار داشت: کار نیروی انتظامی کار بسیار حساسی بوده و برخلاف برخی از ادارات که ساعات کار مشخصی دارند این نیرو در ۲۴ ساعت شبانه روز مشغول به خدمت و انجام وظیفه می‌باشد.

نماینده عالی دولت در استان فارس اظهار داشت: امنیت و آرامش جامعه امروز ما مرهون تلاش‌ها و مجاهدتهای سبزپوشان نیروی انتظامی بوده که در مرزهای خاکی وآبی و همچنین در داخل کشور با صلابت واقتدار خدمت می‌کنند و شهدای والا مقامی را نیز تقدیم انقلاب کرده‌اند.

استاندار فارس افزود: دراستان فارس امنیت و آرامش خوبی وجود دارد وبا رویکرد و مدیریت جدید فرماندهی انتظامی استان و مجموعه تحت فرمان، این امنیت کامل‌تر شده است.

وی ابراز داشت: رویکرد پلیس باید همراهی و مشایعت سازی مردم، خوش زبانی و اخلاق نیکو با آن‌ها باشد تا مشارکت جمعی مردم نیز درکنار این رویکرد فضای آرام توام با امنیت را به دنبال داشته باشد.

دکتر احمدی به وجود ۷۲حوزه علمیه دراستان فارس اشاره کرد وگفت: ارتباط نیروی انتظامی با جامعه روحانیت می‌تواند مشکل گشای بسیاری از پرونده‌ها باشد و این مهم باید مد نظر قرار گیرد.

استاندار فارس ادامه داد: ابزار کار نیروی انتظامی متناسب با گستردگی استان فارس نیست اما هنر این است که با همین کمبود امکانات بتوان بهترین خدمات را ارائه نمود.

وی افزود: شورا‌ها و نیروهای مقاومت بسیج ظرفیت‌های خوبی هستند که نیروی انتظامی می‌تواند از وجود آن‌ها در برنامه‌های خود بهره بگیرد.

دکتر احمدی افزود: فرمانداران نیز باید با فرماندهان انتظامی شهرستان‌ها تعامل و همکاری داشته باشند تا روال کار به صورت درست انجام شود.

استاندار فارس گفت: نیروی انتظامی باید با استفاده از فن آوری روز از مدرن‌ترین و کارآمد‌ترین شیوه‌های پلیسی دنیا در برنامه‌های اجرایی و عملیاتی خود بهره بگیرد.

.

اخلاق استان فارس امنیت و آرامش انقلاب بسیج جامعه فرماندهی انتظامی استان مد نظم و امنیت نیروی انتظامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر