کد خبر: 253241 A

رییس نظام مهندسی استان فارس:

با توجه به استقرار دبیرخانه دائمی همایش مقررات ملی ساختمان در شیراز قطعا سهم فارس در عرصه مهندسی در کشور افزایش می یابد.

رییس نظام مهندسی استان فارس با بیان اینکه همه باید همایش مقررات ملی ساختمان را یاری دهند، گفت: همایش مقررات ملی ساختمان، چشم انداز ارتقای جایگاه مهندسی فارس در کشور است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از شیراز، فرج الله رجبی، صبح امروز با اشاره به ضرورت حمایت همه جانبه از همایش مقررات ملی ساختمان که ششم و هفتم اسفند ماه در شیراز برگزار می‌شود، اظهار داشت: برگزاری این همایش برای فارس و شهر شیراز یک گام به جلو است و ارتقای جایگاه استان در عرصه مهندسی و همچنین مطرح و برجسته کردن نقش مهندسان در کشور را به همراه دارد.

رییس نظام مهندسی استان فارس افزود: با توجه به استقرار دبیرخانه دائمی همایش مقررات ملی ساختمان در شیراز قطعا سهم فارس در عرصه مهندسی در کشور افزایش می‌یابد.

وی ضمن قدردانی از حمایت دستگاه‌های دولتی در راستای برگزاری ششمین همایش مقررات ملی ساختمان در شیراز از بخش خصوصی به ویژه فعالان عرصه ساخت و ساز خواست این همایش را یاری دهند.

رجبی با بیان اینکه چشم ما برای برگزاری این همایش به بخش خصوصی است، تصریح کرد: با حمایت همه جانبه از این همایش می‌توان شاهد گام‌های رو به جلو در حوزه فنی و مهندسی بود.

وی در پایان بر ضرورت ایجاد اطلاعات ارتباطی تاکید کرد و گفت: به طور قطع ششمین همایش مقررات ملی ساختمان شاهراه بزرگ و موثری در جهت ارتقای ظرفیت و جایگاه مهندسی خواهد بود.

ششمین همایش مقررات ملی ساختمان ششم و هفتم اسفند ماه با حضور مقامات کشوری و استانی در شیراز برگزار می‌شود.

استان فارس بخش خصوصی دستگاه های دولتی ساخت و ساز کشور ساختمان فارس همایش مهندسی مقررات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر