کد خبر: 336685 A

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری فارس

ایلنا: مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری فارس گفت: اعضای هیات ‌های اجرایی به‌دوراز گرایش سیاسی به‌عنوان امانت‌دار مردم باید انتخابات را سالم و شفاف برگزار کرده و حق‌الناس را ملاک عمل قرار دهند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از جهرم ، سید یحیی هاشمی ظهر امروزدر کارگاه آموزشی هیات‌های اجرایی حوزه انتخابیه جهرم با اشاره به سخنان امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری به دست اندرکاران انتخابات، گفت: اعضای هیات‌های اجرایی مسئول برگزاری انتخابات سالم بوده و طبق قانون این اعضا باید به نحوی عمل کنند که عملکرد آنان تبلیغ له یا علیه کسی تلقی نگردد.

دبیر ستاد انتخابات فارس بابیان اینکه انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، نخستین انتخابات در دولت تدبیر و امید است، افزود: برنامه دولت برگزاری انتخابات سالم، قانونمند و شفاف در فضایی امن و با مشارکت حداکثری و پرشور اقشار مختلف مردم است.

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری فارس خاطرنشان کرد: رأی مردم امانتی نزد مجریان برگزاری انتخابات است و رأی مردم امانت بوده و بنا به فرموده رهبر انقلاب مصداق حق‌الناس است.

هاشمی تصریح کرد: خیانت در حق‌الناس به‌ هیچ‌ وجه جایز نیست و خدا نیز از آن نخواهد گذشت و هیات‌های اجرایی در این مورد باید نهایت دقت کنند زیرا در قبال مسئولیت خود باید پاسخگو باشند.

دبیر ستاد انتخابات فارس اظهار کرد: مردم باید احساس کنند که مجریان انتخابات امانت‌دار خوبی برای آنان بوده و ارزش ندارد کسی آخرت خود را برای کاندیدایی بفروشد تا حقی از دیگری ضایع شود.

سید یحیی هاشمی-انتخابات-جهرم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر