کد خبر: 344375 A

رییس دوره‌ای شورای هماهنگی احزاب اصلاح‌طلب فارس

ایلنا: رییس دوره‌ای شورای هماهنگی احزاب اصلاح‌طلب فارس، وجود احزاب قوی و پشتوانه‌دار را عاملی برای جلوگیری از فساد در جامعه دانست و افزود: با حضور افراد توانمند است که تعبیر "مجلس عصاره فضایل ملت است" تحقق می‌یابد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از شیراز، نوذرامامی ظهر امروز در یک کنفرانس خبری با تاکید بر اهتمام امام خمینی به اهمیت نقش و رای مردم گفت: در طول 4 دهه که از عمر انقلاب می‌گذرد، مردم هم در امتحاناتی نظیر جنگ تحمیلی، دوران سازندگی و... برای نظام سنگ تمام گذاشتند.

دبیر حزب اعتماد ملی در فارس نظام موردنظر امام را حکومت مردم بر مردم و به تعبیر خود امام مردم سالاری دینی دانست و افزود: مهمترین ویژگی  این نوع حکومت بها دادن به رای و خواست مردم است.

امامی با تاکید بر اهمیت حضور احزاب در یک نظام مردم سالار گفت: نمی‌توانیم بدون حضور احزاب یک برنامه جامع و کامل برای ترقی جامعه داشته باشیم.

رییس دوره‌ای شورای هماهنگی احزاب اصلاح‌طلب فارس، وجود احزاب قوی و پشتوانه‌دار را عاملی برای جلوگیری از فساد در جامعه دانست و افزود: با حضور افراد توانمند است که تعبیر مجلس عصاره فضایل ملت است تحقق می‌یابد.

وی مراحل رشد جامعه را به مثابه رشد یک کودک برشمرد و گفت: طبیعی است که مردم ایران مردم دهه 70 و 80 نیستند و امروز به مرحله‌ای از آگاهی سیاسی رسیده‌اند که در تعیین سرنوشت خود بهتر از گذشته تصمیم می‌گیرند.

این فعال سیاسی با بیان اینکه لیست اعتدال و اصلاحات در فارس مشترک است، لزوم مشارکت حداکثری مردم در انتخابات هفتم اسفند را یکی از تاکیدهای مدنظر اصلاح‌طلبان اعلام کرد.

رئیس شورای هماهنگی اصلاح‌طلبان فارس در بخش دیگری از این کنفرانس خبری با تاکید بر لزوم حضور حداکثری مردم در انتخابات، ابراز امیدواری کرد که با رایزنی‌های انجام شده توسط دولت و بزرگان اصلاحات با شورای نگهبان، تعداد بیشتری از کاندیدای این طیف سیاسی احراز صلاحیت شوند.

اصلاحات-انتخابات-استان فارس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر