کد خبر: 362118 A

رییس دانشگاه آزاد اسلامی:

ایلنا: رئیس دانشگاه آزاداسلامی گفت: هیچ کدام از واحدهای دانشگاه آزاد در کشور منحل نشده است و شاید به پردیس دانشگاهی تبدیل شده باشد.

به گزارش خبرنگارایلنا از شیراز، حمید میرزاده که  ظهر امروز  در حاشیه مراسم افتتاح  و کلنگ زنی چند طرح عمرانی و ورزشی دردانشگاه ازاد اسلامی  شیراز سخن می گفت افزود: انحلالا و عدم پذیرش دانشجودر واحد های دانشگاه آزاد صحت ندارد.

وی با بیان اینکه  ممکن است برخی واحدهای کوچک و کم استقبال به مجموعه‌های پردیس تخصصی تبدیل شده باشد،افزود: اینکه واحدی در دانشگاه آزاد تعطیل شده باشد ، واقعیت ندارد.

میرزاده در پاسخ به سئوال خبرنگاری  در خصوص معادل‌سازی مدرک دانشگاه آزاد نیز گفت: برنامه معادل‌سازی در حوزه خلیج فارس را در خصوص دانشگاه آزاد رد می‌کنم، چرا که برنامه‌های ما به تصویب هیات امنا و هیات رئیسه رسیده است.

وی در خصوص پروژه‌های افتتاح شده در شیراز نیز گفت: ۱۴ میلیارد تومان برای ۷ پروژه استان فارس هزینه شده که شهرستان‌های نورآباد و برخی دیگر نیز در قالب ۳۰ هزار متر مربع پروژه به بهره‌برداری رسیده‌اند.

میرزاده با بیان اینکه بزرگترین مجموعه ورزشی جنوب کشور در شیراز افتتاح شد، گفت: طی این مدت ۶۰۰ هزار متر مربع طرح ورزشی در سراسر کشور به بهره‌برداری رسید و اکنون ۲۰۰ هزار دانشجوی دانشگاه آزاد از آن بهره‌مند می‌شوند و امروز نیز بزرگترین مجموعه ورزشی جنوب کشور در شیراز افتتاح شد.

وی افزود: ۸۱ هزار متر از طرح‌های معاونت عمرانی دانشگاه در قالب پروژه‌های ورزشی در دست ساخت یا آماده بهره‌برداری است که تا پایان سال ۹۶ به اتمام می‌رسد.

حوزه خلیج فارس دانشگاه آزاد دانشگاه آزاد اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر