کد خبر: 208841 A

«خبر جنوب» بیشترین و «دنیای تغذیه و سلامت» کمترین یارانه‌ بیمه را گرفته‌اند؛

از میان ۳۸ رسانه اعلام شده از سوی ارشاد، روزنامه خبر جنوب دنیای اقتصاد، اعتماد، جهان صنعت، سایت مشرق هفت صبح بیشترین میزان یارانه را دریافت کرده‌اند.

اداره کل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی، فهرست دریافت‌کنندگان یارانه حمایتی(بیمه ۶ ماهه دوم سال ۱۳۹۲) را منتشر کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در این فهرست فقط نام ۳۸ رسانه اعلام شده است که روزنامه خبر جنوب با رقمی معادل ۸۱ میلیون و ۲۵۲ هزار تومان، دنیای اقتصاد با رقمی معادل ۸۰ میلیون تومان، اعتماد با رقمی معادل ۶۱میلیون ۱۷۶ هزار تومان، جهان صنعت با رقمی معادل ۵۱ میلیون و ۲۶۲ هزار تومان، سایت مشرق با رقمی معادل ۴۲ میلیون و ۷۰۹ هزار تومان و هفت صبح با رقمی معادل ۳۹ میلیون و ۴۰۴ هزار تومان بیشترین میزان یارانه را دریافت کرده‌اند.

همچنین آوای کاشمر با رقمی معادل ۴ میلیون و ۱۹۹ هزار تومان، اقتصاد سبز با رقمی معادل ۷ میلیون و ۹۲۴ هزار تومان، بازی یارانه با رقمی معادل ۴ میلیون و ۹۳ هزار تومان، دانش رسانه با رقمی معادل ۱ میلیون و ۲۵۲ هزار تومان و دنیای تغذیه و سلامت با رقمی معادل یک میلیون و ۴۰۴ هزار تومان کمترین یارانه را دریافت کرده‌اند.

خبرگزاری ایلنا نیز ۱۳ میلیون و ۹۷۶ هزار و ۳۰۰ تومان دریافت کرده است.

نکته جالب اینکه در این فهرست؛ نامی از خبرگزاری‌های فارس، ایسنا، تسنیم، نسیم، مهر و رزونامه‌های همچون شرق، شهروند، جام‌جم، اطلاعات، کیهان و بسیاری دیگر از نشریات دیده نمی‌شود.

فهرست کامل را می‌توانید دراینجاببینید.

معاونت مطبوعاتی حسین انتظامی سهم رسانه‌ها از یارانه‌ بیمه در نیمه‌ی اول 92 چقدر بود؟ اداره کل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر