کد خبر: 209061 A

حسین انتظامی اعلام کرد:

کلیه رسانه‌های کشورمی‌توانند فیش واریزی تیرماه خود به حساب سازمان تامین اجتماعی را به اداره کل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی تحویل بدهند تا شش برابر آن مبلغ بابت شش ماهه اول امسال به آنان عودت شود.

حسین انتظامی، معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص یارانه پرداختی این معاونت برای بیمه خبرنگاران توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش ایلنا، معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد با اشاره به انتشار لیست حمایت از بیمه خبرنگاران رسانه‌ها در ۶ ماه دوم سال ۹۲ گفت: در جهت حمایت از بیمه روزنامه نگاران و حمایت از رسانه‌های کارآفرین، کلیه رسانه‌های کشور اعم از مکتوب و مجازی می‌توانند فیش واریزی تیرماه خود به حساب سازمان تامین اجتماعی را به اداره کل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی تحویل بدهند تا شش برابر آن مبلغ بابت شش ماهه اول امسال به آنان عودت شود.

وی تاکید کرد: این نصاب‌ها قبلا در بند ۵ بسته حمایتی سال ۹۳ اعلام شده است.

معاون مطبوعاتی وزیر ارشاد توضیح داد: دولت مصصم است به رسانه‌ها کمک کند تا بیمه خبرنگاران از مجرای درست اجرا شود؛ ضمن آنکه یارانه مطبوعات نیز هدفمند‌تر شود.

انتظامی همچنین در خصوص رسانه‌های غیر خصوصی گفت: اگرچه رسانه‌های غیر خصوصی از ابتدای امسال از فهرست یارانه حذف شده‌اند اما با توجه به اهمیت بیمه خبرنگاران، برای این امر و با ضریب خاصی مورد حمایت خواهند بود و آنان نیز می‌توانند فیش واریزی خود را ارسال کنند.

وی افزود: چنانچه رسانه‌ها فیش واریزی خود را حداکثر تا بیست و پنجم مهرماه جاری تحویل دهند تا اوایل آبان ماه مبلغ حمایتی بابت بیمه خبرنگاران به حساب آنان واریز می‌شود.

اداره کل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی، فهرست دریافت کنندگان یارانه حمایتی(بیمه ۶ ماهه دوم سال ۱۳۹۲) را صبح امروز منتشر کرد.

معاونت مطبوعاتی حسین انتظامی حذف رسانه‌های غیرخصوصی از فهرست دریافت یارانه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر