کد خبر: 214928 A

کلیه اعضای «صندوق اعتباری هنر» تا پانزدهم آبانماه فرصت دارند نسبت به نام نویسی مجدد و بهره مندی از خدمات در سایت این صندوق اقدام کنند.

محمد حسین مولایی مدیر روابط عمومی و اموربین الملل صندوق اعتباری هنر گفت: به منظور تکمیل و پالایش بانک اعضا، امکان دسته بندی در قالب گروه‌های تخصصی و ارائه خدمات مطلوب تر، کلیه اعضا صندوق اعتباری هنر حداکثر تا پانزدهم آبان فرصت دارند تا با مراجعه به سایت اینترنتی صندوق به نشانی http: / / honarcredit. ir / نسبت به نام نویسی مجدد اقدام نمایند.

به گزارش ایلنا؛ وی افزود: از آنجا که صندوق اعتباری هنر در راستای ارائه بهتر خدمات به اهالی فرهنگ، هنر و رسانه کشور قصد آن دارد که کلیه خدمات خود را بصورت آنلاین به جامعه فرهنگ و هنر کشور ارائه نماید لذا کلیه اعضای صندوق که قبلا نسبت به ثبت نام و عضویت در این صندوق اقدام نموده اند ملزم هستند در مهلت مقرر نسبت به باز ثبت نام و بهره مندی از خدمات صندوق اقدام کنند.

مولایی در پایان متذکر شد: باتوجه به اعلام مکرر این صندوق مبنی بر نام‌نویسی مجدد اعضا صندوق اعتباری هنر در مهلت مقرر، صندوق در قبال عزیزانی که ثبت نام نکرده‌اند مسئولیتی ندارد و ارائه خدمات اعم از بیمه تامین اجتماعی، بیمه تکمیلی و سایر خدمات به جامعه فرهنگ، هنر و رسانه مستلزم باز ثبت نام عضویت در سایت صندوق اعتباری هنر است.

صندوق اعتباری هنر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر