کد خبر: 222795 A

کسری نوری: آزادی مطبوعات یک حق است اما گروهی تصور می‌کنند که دادن آزادی یک امتیاز است و نه حق / بهزاد بهزادی: اینکه شعار امسال نمایشگاه آزادی مسئولانه است را نمی‌توانم قبول کنم.

نشست بررسی وضعیت مطبوعات در ایران با حضور بهزاد بهزادی(مدیر مسئول خبرگزاری ایسکانیوز و سردبیر سابق روزنامه اعتماد) و کسری نوری(سردبیر روزنامه شهروند و سردبیر سابق روزنامه ایران) در غرفه خبرگزاری ایلنا برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، بهزادی با اشاره به وضعیت امروز مطبوعات گفت: آزادی مهمترین بحثدر مطبوعات است و نمایشگاه امسال نیز به بحثآزادی مطبوعات توجه کرده است اما اینکه شعار امسال نمایشگاه آزادی مسئولانه است را من نمی‌توانم قبول کنم.

وی ادامه داد: آزادی در ذات خود یک مسئولیتی دارد و هنگامی که ما قبول می‌کنیم فردی آزادی دارد؛ باید بدانیم که خود فرد به مسئولیت این آزادی نیز توجه دارد.

کسری نوری نیز با اشاره به سخنان بهزادی درباره آزادی گفت: آزادی مطبوعات یک حق است و حتی تمام شهروندان نیز باید از آزادی برخوردار باشند. اما گروهی تصور می‌کنند که دادن آزادی یک امتیاز است و نه حق.

در این نشست همچنین پیرامون آینده مطبوعات در ایران و لایحه سازمان نظام صنفی که قرار است از طرف دولت ارائه شود؛ بحثو تبادل نظر شد.

مشروح این نشست متعاقبا ارسال خواهد شد.

کسری نوری نشست بررسی وضعیت مطبوعات ایران در غرفه ایلنا برگزار شد بهزاد بهزادی لایحه سازمان نظام صنفی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر