کد خبر: 235726 A

اتاق خبر، دیدبان، چشم‌انداز، کافه، تماشا، تازهای شبکه‌های اجتماعی، هنر و ادبیات، سینما، تئا‌تر، تلویزیون، تازه‌های دانش و فن، اقتصاد و انرژی و تازه‌های اقتصاد ازجمله عناوین و رویکردهای صفحات روزنامه مردم امروز است.

روزنامه «مردم امروز» از روز شنبه ششم دی ماه منتشر و در کیوسک‌های روزنامه فروشی عرضه می‌شود.

محمد قوچانی؛ سردبیر روزنامه در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا؛ با اعلام این مطلب افزود: صاحب امتیاز و مدیرمسئول روزنامه مردم امروز احمد ستاری است.

وی ادامه داد: احمد ستاری اولین سردبیر روزنامه همشهری و مدیرکل مطبوعات داخلی در دوره ریاست جمهوری هاشمی رفسنجانی و دوره وزارت سیدمحمد خاتمی در وزارت ارشاد بوده است.

قوچانی ادامه داد: این روزنامه در ۳۲ صفحه در قطع مترویی و به قیمت هزار تومان به صورت رنگی منتشر و عرضه می‌شود. روش این روزنامه سیاسی، اجتماعی و اقتصادی است و به حوزه‌های فرهنگ و هنر نیز توجه دارد.

سردبیر روزنامه مردم امروز درباره تیم تحریریه این روزنامه گفت: تیم تحریریه این روزنامه دوستان روزنامه‌نگاری هستند که پیش از این با من همکاری می‌کردند.

قوچانی افزود: اتاق خبر، دیدبان، چشم‌انداز، کافه، تماشا، تازهای شبکه‌های اجتماعی، هنر و ادبیات، سینما، تئا‌تر، تلویزیون، تازه‌های دانش و فن، اقتصاد و انرژی و تازه‌های اقتصاد ازجمله عناوین و رویکردهای صفحات روزنامه مردم امروز است.

محمد قوچانی مردم امروز از شنبه ششم دی ماه به روی دکه‌های روزنامه فروشی می‌آید روزنامه مردم امروز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر