کد خبر: 236103 A

اولین شماره هفته‌نامه «جوانی» به مناسبت چهلمین روز درگذشت مرتضی پاشایی با پرونده‌ای درباره واکاوی یک پدیده اجتماعی روی کیوسک رفت.

اولین شماره هفته‌نامه «جوانی» به مناسبت چهلمین روز درگذشت مرتضی پاشایی با پرونده‌ای درباره واکاوی یک پدیده اجتماعی روی کیوسک رفت.

به گزارش ایلنا، در این شماره ناصر فکوهی، هادی خانیکی، محمد امین قانعی راد، نعمت اله فاضلی، سعید معیدفر، مهدی منتظر قائم، اسماعیل قدیمی، قادر باستانی، عبدالجبار کاکایی، شهرام شکوهی و… به واکاوی این پدیده اجتماعی و بررسی آثار این خواننده پاپ پرداخته‌اند. «تابوتی که روی دست ما ماند!» عنوان یادداشتی تکان‌دهنده از ناصر فکوهی است که در آن نقش مسئولان در روی آوردن جوانان به چنین انتخاب‌هایی واکاوی شده است. همچنین این نشریه در گفت‌وگو با منصور پاشایی، عموی این خواننده نفوذ او در حاکمیت و تاثیرش بر حمایت رسانه‌های اصولگرا از مرتضی پاشایی را به چالش کشیده است.

اولین گفت‌وگو با مادر مرتضی پاشایی و روایت او از لحظات آخر زندگی این خواننده به همراه گفت‌وگویی با پدر این خواننده نیز در این شماره منتشر شده است. مدیر برنامه‌های پاشایی نیز در گفت‌وگو با «جوانی» دلایل پرکاری ماه‌های آخر این خواننده را توضیح داده و به شایعات درباره نقش بیماری او در جذب مخاطب پاسخ گفته است. گزارشی از اجتماع هر روزه هواداران پاشایی بر سر مزار او و گفت‌وگو با آن‌ها یکی دیگر از مطالب این شماره است.

هفته‌نامه «جوانی» با صاحب امتیازی و مدیرمسئولی حسین عبداللهی و سردبیری امیر موسی‌کاظمی منتشر می‌شود. حسین عبداللهی هم اکنون مدیرمسئول و سردبیر روزنامه «آرمان» است و امیر موسی‌کاظمی سردبیر روزنامه اصلاح طلب «مغرب» بوده است.

شماره اول هفته نامه «جوانی» منتشر شد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر