کد خبر: 241774 A

جوانان اصلاح‌طلب گناوه خواسته‌اند با دادن این هدیه به روحانی به او بگویند از رییس‌جمهورشان انتظار دارند دربرابر سختی‌ها و طوفان‌هایی که به‌منظور ناکام گذاشتن دولت به راه می‌افتد؛ مقاومت کند و همانند ناکو این موج‌ها و سختی‌ها را پشت سر بگذارد.

سفر رییس‌جمهور به استان بوشهر حاشیه‌های جذابی داشته که کم‌کم خبرهای آن از راه می‌رسد. استقبال گرم جنوبی‌ها با موسیقی محلی که این روزها کنسرت‌های آن در بوشهر و شیراز با محدودیت موجه شده در کنار انتظارات مردم این استان از حسن روحانی درخصوص تکمیل پروژه‌های نیمه‌کاره عمرانی و صنعتی با یک هدیه معنادار از طرف جوانان اصلاح‌طلب بندر گناوه رنگ و طعم تازه‌ای گرفت.

جوانان این بندر تجاری در شمال استان بوشهر ماکت یکی از انواع مختلف لنج‌هایی که در این بندر وجود دارد را به عنوان هدیه به روحانی داده‌اند. اما نکته جالب‌توجه در مورد این لنج که در بین بندری‌ها با نام ناکو شناخته می‌شود؛ این است که دریانوردان و ملوانان این بندر از دیرباز ناکو را لنج روزهای سخت لقب داده‌اند. آن‌ها اعتقاد دارند در بین انواع مختلف لنج‌هایی که در جنوب ایران ساخته می‌شوند و برای رفت‌وآمدهای دریایی و تجارت با کشورهای دیگر مورداستفاده قرار می‌گیرند، ناکو با طراحی و معماری خاصی که دارد می‌تواند در برابر طوفان‌ها و موج‌های دریایی استقامت کند.

الیاس احمدحسینی؛ عضو ستاد استقبال از روحانی با اشاره به این موضوع می‌گوید: جوانان اصلاح‌طلب گناوه خواسته‌اند با دادن این هدیه به روحانی به او بگویند از رییس‌جمهورشان انتظار دارند دربرابر سختی‌ها و طوفان‌هایی که به‌منظور ناکام گذاشتن دولت به راه می‌افتد مقاومت کند و همانند ناکو این موج‌ها و سختی‌ها را پشت سر بگذارد.

احمدحسینی می‌گوید مردم استان بوشهر به ویژه جوانان اصلاح‌طلب ضمن حمایت از دکتر روحانی؛ پایداری بر اصول و وعده‌هایی که دولت یازدهم داده را یکی از خواست‌های اساسی خود می‌دانند.

هدیه معنادار گناوه‌ای‌ها به روحانی!
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر