کد خبر: 164108 A

به مناسبت فرارسیدن روز معلم؛

به مناسبت فرارسیدن سالروز شهادت علامه مرتضی مطهری و روز گرامیداشت مقام معلم، بن تخفیف بهره‌مندی از آموزش‌های جامع تلفنی قرآن کریم به فرهنگیان اختصاص داده شده است.

فهیمه ناهید(مدیر اطلاع رسانی مرکز آموزش‌های غیرحضوری قرآن کریم) گفت: به مناسبت فرارسیدن سالروز شهادت علامه مرتضی مطهری و روز گرامیداشت مقام معلم، بن تخفیف بهره‌مندی از آموزش‌های جامع تلفنی قرآن کریم به فرهنگیان اختصاص داده شده است.

وی ضمن تبریک روز و هفته معلم به فرهنگیان گفت: باتوجه به جمله رهبر کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی(ره) که فرمودند معلمی شغل انبیاست، زحمات و تلاش‌های این عزیزیان را باید به هر نوع ممکن ارج نهیم.

وی گفت: دبیران و فرهنگیان ساعت‌های زیادی را به دور از عزیزان و خانواده خود صرف تربیت فرزتدان دیگران می‌نمایند. آنها با دلسوزی و با تمام وجود، توان علمی خود را در جهت تربیت نسل فردا و نحویل نخبگان و ساخت فردایی بهتر می‌نمایند.

وی افزود: جامعه اسلامی ما در انتظار پرورش افراد قرآنی و ارتقاء سطح دینی نسل آینده است. لذا این امر با ارتقاء سطح دینی فرهنگیان عزیز امکان پذیر خواهد بود.

وی افزود: به همین منظور برای جبران زحمات دبیران و با هدف ترویج فرهنگ قرآنی در راستای بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر تربیت ۰۰۰/۰۰۰ / ۱۰ میلیون حافظ قرآن، دارالقرآن خانه کارگر در حرکتی فرهنگی به اختصاص بن تخفیف بهره‌مندی از آموزش‌های تلفنی قرآن کریم تحت عنوان هدیه روزمعلم به فرهنگیان و خانواده‌های علاقمند آنان به یادگیری آموزه‌های قرآنی نموده است.

وی در پایان گفت: با توجه به محدود بودن زمان ثبت نام آموزش‌های تلفنی قرآن کریم و تعداد بالای متقاضیان این خدمات، آن دسته از عزیزانی که تمایل به بهره‌مندی از این بن تخفیف را دارند؛ می‌توانند جهت ثبت نام عدد ۶ را به سامانه پیام کوتاه ۱۰۰۰۰۱۰۰۱۰۰ پیامک کنند و یا با شماره تلفن ۶۶۹۷۸۰۰۱-۰۲۱ تماس بگیرند. همچنین جهت ثبت نام اینترنتی می‌توانند به پایگاه اینترنتی www. ehoda. com مراجعه و ثبت نام نمایند.

پیامک ترویج فرهنگ جامعه اسلامی حضرت امام خمینی شماره تلفن قرآن قرآن کریم مرتضی مطهری معلم مقام معظم رهبری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر