کد خبر: 263628 A

کلاس‌های آموزشی فیلمسازی بخش محله جشنواره فیلم شهر از ۲۲ فروردین ماه در فرهنگسراهای مناطق ۲۲ گانه شهر تهران آغاز و روزهای زوج از ساعت ۱۷ تا ۱۹ در فرهنگسرا‌ها برگزار خواهد شد.

به گزارش ایلنا، تاکنون در بخش محله جشنواره بین المللی فیلم شهر هزار و بیست و هفت نفر در فرهنگسرا‌ها برای آموزش فیلمسازی ثبت نام کرده‌اند.

کلاس‌های آموزشی شامل کارگردانی، فیلمنامه نویسی و تصویربرداری است که از ۲۲ فروردین ماه در فرهنگسراهای مناطق ۲۲ گانه شهر تهران آغاز می‌شود ضمن اینکه این کلاس‌ها روزهای زوج در فرهنگسرا‌ها برگزار خواهد شد.

 بعد از اتمام دوره‌های آموزشی فیلمسازی، هنرجویان با هزینه جشنواره فیلم شهر، فیلم کوتاه خواهند ساخت و آثار تولید شده بعد از داوری، جوایزی را دریافت خواهند کرد.

شرکت در کلاس‌ها برای همه گروه‌های سنی آزاد است و مهلت ثبت نام تا پایان فروردین ماه ۹۴ خواهد بود. آموزش اولیه در این کلاس‌ها بیس فیلمنامه نویسی است و دوربین هم در اختیار شرکت کنندگان قرار می‌گیرد تا فیلم دو دقیقه‌ای بسازند البته یک تصویربردار هم در اختیار آن‌ها قرار می‌دهیم.

پنجمین جشنواره بین المللی شهر تهران توسط سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران ازسوم تا دوازدهم خردادماه به دبیری سیاوش حقیقی تهران برگزار می‌شود.

جشنواره فیلم شهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر