کد خبر: 263877 A

برای اکران خارجی فیلم؛

ایلنا: قرار است بعد از اکران عمومی «دریا و ماهی پرنده» در ایران؛ فیلم به جشنواره‌های مختلف ارسال شود اما در نسخه ارسالی زمان فیلم تغییر و یکی از پلان‌ها نیز حذف می‌شود.

به گزارش ایلنا، فیلم سینمایی «دریا و ماهی پرنده» به کارگردانی مهرداد غفارزاده و تهیه‌کنندگی امیر پورکیان که بنابه دلایل نامعلوم صدور پروانه نمایشش به تعویق افتاده بود؛ سرانجام موفق به دریافت پروانه نمایش شد. برخی اختلاف نظر‌ها با وزارت ارشاد باعث به تعویق افتادن چند باره پروانه نمایش این فیلم شده بود.

همچنین  قرارداد آن در گروه هنر و تجربه است که طبق برنامه‌ریزی‌ها فیلم غفارزاده در اکران بعدی این گروه به نمایش درخواهد آمد. ضمن اینکه باتوجه به نزدیک شدن زمان اکران، گروه تولید بزودی برای تبلیغات محیطی فیلم اقدام خواهند کرد.

پورکیان درباره حضور این فیلم در جشنواره‌های مختلف گفت: «قرار است بعد از اکران عمومی «دریا و ماهی پرنده» در ایران فیلم را به جشنواره‌های مختلف بفرستیم. در نسخه ارسالی زمان فیلم تغییر خواهد کرد و یکی از پلان‌ها نیز حذف می‌شود».

این فیلم در جشنواره فیلم فجر سال گذشته نیز در سالن همایش‌های برج میلاد به نمایش درآمد که با استقبال نسبتاً خوبی مواجه شد.

همایون ارشادی، نیوشا ضیغمی، امیرحسین رستمی، نادر فلاح، ارشیا طالبی، علی اکبر صحرایی، مازیار نوروزی، محسن تمیزی همراه با مهرداد غفارزاده بازیگران اصلی این فیلم هستند.

 «دریا و ماهی پرنده» که مضمونی اجتماعی دارد به طور مشترک توسط مهرداد غفارزاده و اکبر روح به نگارش درآمده و محصول موسسه هنری خانه فیلم پروان است. پورکیان در حال حاضر فیلم سینمایی «خنده‌های آتوسا» به کارگردانی علیرضا فرید را نیز به عنوان تهیه کننده آماده نمایش دارد

مهرداد غفار زاده فیلم دریا و ماهی پرنده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر