کد خبر: 273459 A

ایلنا: بهزاد فراهانی به مناسبت اردیبهشت تئاتر ایران در عسلویه نمایش‌نامه‌خوانی می‌کند.

به گزار ش خبرنگار ایلنا، در ادامه برگزاری جشن‌های اردیبهشت تئاتر ایران که هم‌زمان در تهران و استان‌های کشور برگزار می‌شود؛ بهزاد فراهانی(بازیگر و عضو هیات مدیره خانه تئاتر) نمایش‌نامه‌ای نوشته خود را در منطقه پارس جنوبی (عسلویه) خوانش و هم‌زمان در آن ایفای نقش می‌کند.

این نمایش‌نامه‌خوانی با حضور هنرمندانی مانند سیاوش طهمورث، جمشید جهانزاده، بهروز بقایی، رضا فیاضی، شهره سلطانی و پرستو گلستانی امشب، هفتم اردیبهشت ماه در شهرستان "جم" و فردا، هشتم اردیبهشت ماه در "عسلویه" برگزار می‌شود.

فراهانی در همین رابطه توضیح داد: این نمایش‌نامه در سه پرده (شهری، روستایی و اسطوره‌ای) روایت می‌شود و در آن رستم و تهمینه به دیدار گرد آفریدی می‌روند که دیگر از پای افتاده است.

حضور هنرمندان پیشکسوت هنرهای نمایشی در استان‌های گوناگون و شهرستاهای کوچک ازجمله برنامه‌های مثبتی است که در دستور کار اداره کل هنرهای نمایشی قرار گرفته و در نمونه یاد شده با مدیریت تولید وحید لک اجرایی می‌شود.

مناطق صنعتی و خانواده‌های کارگری ازجمله اقشاری محسوب می‌شوند که هنرمندان و مسئولان تئاتری در دهه‌های اخیر هیچ برنامه مشخصی برای آنها نداشته‌اند.

عسلویه بهزاد فراهانی جشن‌های اردیبهشت تئاتر ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر