کد خبر: 273461 A

فراخوان مسابقه طراحی پوستر بیست‌و‌دومین جشنواره بین‌المللی تئا‌تر کودک و نوجوان منتشر شد.

به گزارش ایلنا، ستاد جشنواره بین‌المللی تئا‌تر کودک و نوجوان به منظور بهره‌مندی از حضور هنرمندان خلاق و طرح‌های نو و بدیع، طراحی پوستر جشنواره بیست‌و‌دوم را با فراخوان عمومی و دعوت از هنرمندان طراح و گرافیست به شکل مسابقه برگزار می‌کند.

هنرمندان سراسر کشور می‌توانند با توجه به شعار جشنواره «بچه‌های امروز، تماشاگران خلاق» و مضامین فراخوان جشنواره شامل اخلاق و سنت اسلامی، فرهنگ اصیل ایرانی، خانواده، نشاط و امید در فضای جامعه و نسل آینده، آثار خود را جهت شرکت در مسابقه ارائه دهند.

بر اساس فراخوان، هنرمندان سراسر کشور می‌توانند با توجه به شعار جشنواره «بچه‌های امروز، تماشاگران خلاق» و مضامین فراخوان جشنواره شامل اخلاق و سنت اسلامی، فرهنگ اصیل ایرانی، خانواده، نشاط و امید در فضای جامعه و نسل آینده، آثار خود را جهت شرکت در مسابقه ارائه کنند.»

در این فراخوان آمده است محدودیتی در ارائه تعداد اثر وجود ندارد و طرح‌های پیشنهادی باید در ابعاد پنجاه در هفتاد طراحی و ارسال شوند. از طراحان خواسته شده است اثر ارائه شده با تکنیک و شیوه آزاد و به صورت فایل tiff cmyk ۳۰۰dpi بر روی لوح فشرده به همراه تصویر A۴ رنگی ارسال شود.

بیست‌و‌دومین جشنواره بین‌المللی تئا‌تر کودک و نوجوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر