کد خبر: 274838 A

در گفتگو با ایلنا مطرح شد:

ایلنا: زمان اکران فیلم قصه‌ها که پیش از این شنیده می‌شد قرار است در گروه آزادبه نمایش دربیاید به وقت دیگری موکول شد.

غلامرضا فرجی در گفتگو با خبرنگار ایلنا؛ با اشاره به جلسه امروز(14 اردیبهشت) شورای صنفی نمایش(دوشنبه ۱۴ اردیبهشت) گفت: در جلسه امروز هیچ صحبتی پیرامون ثبت قرارداد فیلم‌های «قصه‌ها» به کارگردانی رخشان بنی‌اعتماد و «خانه دختر» به کارگردانی شهرام شاه‌حسینی و «نهنگ عنبر» به کارگردانی سامان مقدم، «در دنیای تو ساعت چند است؟» به کارگردانی صفی یزدانیان صورت نگرفت.

سخنگوی شورای صنفی نمایش ادامه داد: در جلسه امروز سعیدی‌پور به نمایندگی از گروه سینمایی آزادی، سرتیپی به نمایندگی از گروه سینمایی کوروش، علی قلی‌زاده به نمایندگی از گروه سینمایی زندگی و خود من به نمایندگی از گروه سینمایی استقلال درباره مسائل اکران و همچنین وضعیت اکران فیلم‌های جدید صحبت و تبادل نظر شد.

وی با اشاره به صحبت‌های محمدحسین لطیفی(کارگردان فیلم سینمایی اسب سفید پادشاه) گفت: قرار است این فیلم بعداز پایان اکران فیلم رخ دیوانه در گروه سینمایی استقلال به نمایش دربیاید.

وی ادامه داد: شورای صنفی نمایش صحبت‌هایی که کارگردان فیلم اسب سفید پادشاه پیرامون وضعیت اکران و همچنین عملکرد شورای صنفی مطرح کرده قبول ندارد و معتقد است توزیع‌کننده و پخش‌کننده فیلم می‌تواند با هر سرگروهی قرارداد امضا کند.

وی ادامه داد: شورای صنفی نمایش هیچ دخل و تصرفی در نحوه نمایش فیلم‌ها و اینکه کدام فیلم با چه سرگروهی قرارداد می‌بندد ندارد.

غلامرضا فرجی رخشان بنی اعتماد شورای صنفی نمایش فیلم قصه ها فیلم خانه دختر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر