کد خبر: 280927 A

با حکم جعفری جلوه؛

ایلنا: مدیر شبکه دو در حکمی رقیه محمدزاده را به سمت مدیر گروه نهادهای اجتماعی این شبکه منصوب کرد.

به گزارش ایلنا،‌ در حکمی که به امضای محمدرضا جعفری جلوه رسیده،‌ آمده است:

تعریف جدید این شبکه به عنوان شبکه‌ای با رویکرد اجتماعی موجب شده است تا طیفی از موضوعات، مسائل، آسیب‌ها و نیز مجموعه بافت‌ها و ساخت‌های اجتماعی در منظر نگاه باشد و برای ایفای نقش‌های مفروض رسانه تاسیس گروه نهادهای اجتماعی به عنوان گروهی مستقل و مکمل نسبت به گروه‌های امور اجتماعی و خانواده و فرهنگ در دستور کار قرار گیرد.

توجه به جایگاه نهادها و زیرساخت‌های بنیادین جامعه، ‌موثر بر رفتارهای فردی و اجتماعی و دارای نقش در سلامت،‌ رشد و تعالی جمعی، ‌ژرف اندیشی، خلاقیت و نوآوری مجدانه‌ای را می‌طلبد که انتظار می‌رود با برنامه‌ریزی، ‌طراحی و ساخت برنامه‌های متناسب و هدفمند بدان دست یابد. آرمان نیل به جامعه‌ای مومن،‌ سالم و رشد یابنده با توجه به نقش نهادهای اجتماعی از یکسو و نهادها، ‌دستگا‌ه‌ها و ارگان‌های متولی از سوی دیگر پیشاروی ماست.

امید است در تعامل روش­مند با واحدهای ستادی و گروههای برنامه‌ساز شبکه، در دستیابی به اهداف پیش‌بینی شده در سطح رسانه و خدمت در راستای منویات مقام معظم رهبری در گستره جامعه توفیق یابند.

«رقیه محمدزاده» دارای مدرک کارشناسی ارشد شیمی و دانشجوی دکتری در رشته جامعه‌شناسی فرهنگی است و سابقه مسئولیت‌های طرح و برنامه و نظارت و ارزیابی شبکه «شما» و مدیر نقد و بررسی فیلم و سریال مرکز نظارت و ارزیابی صدا و سیما را در کارنامه کاری خود دارد.

محمد رضا جعفری جلوه گروه نهادهای اجتماعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر