کد خبر: 281007 A

ویژگی کتاب "اتوچرخه ساختیم!" پرداختن به معضلات و کاستی‌های شخصیتی فردی و اجتماعی افراد در تعاملات اجتماعی است که در قالبی طنزگونه و در سرزمینی خیالی بیان شده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا؛ به تازگی انتشارات آریابان کتابی جدید از مهدی طباطبایی‌فر چاپ و به بازار نشر عرضه کرده است. پیش از این نیز پنج اثر از همین نویسنده توسط همین ناشر با عناوین: من از بهترم؛ من از تو شادترم؛ من از تو زرنگ‌ترم؛ من از تو باهوش‌ترم و قرارداد ازدواج من و تو منتشر و به چاپ‌های متعدد رسیده است.

ویژگی قابل تامل این اثر جدید پرداختن به معضلات و کاستی‌های شخصیتی فردی و اجتماعی افراد در تعاملات اجتماعی است که در قالبی طنزگونه و در سرزمینی خیالی بیان شده است. به شکلی که قهرمان داستان که «نویسنده جوان» نام دارد؛ همزمان با کنکاوش در تعاملات اجتماعی‌اش خود را به‌عنوان شخصی از اجتماعی که افرادش طی فرایندی دچار زوال عقل شده‌اند؛ دارای کاستی‌های بسیاری می‌بیند و در نهایت...

  از سری به قول یارو گفتنی! مضامین مختلف با همین قهرمانان و کارکترهای داستان در دست تالیف و چاپ است که درآینده نزدیک توسط همین انتشارات به بازار عرضه می‌شود.

نشر آریابان کتاب اتوچرخه ساختیم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر