کد خبر: 281804 A

ایلنا: سعید اسدی، دبیر سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر طی احکامی جداگانه دبیران بخش‌های پوستر، عکس و بین‌الملل را منصوب کرد.

به گزارش ایلنا، براساس این احکام امیر اسمی به عنوان دبیر بخش پوستر، رضا معطریان به عنوان بخش عکس و مهرداد رایانی مخصوص به عنوان دبیر بخش بین‌الملل سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر معرفی شدند.

در متن حکم امیر اسمی آمده است:

برگزاری بزرگترین رویداد سالانه­‌ی تئاتر ایران نیازمند کوشش و اهتمام هنرمندان، مدیران و کارشناسان خبره­ای است که منزلت و شأن گرانقدر و مناسب نام ایران عزیز و جشنواره­ ی بین‌المللی تئاتر فجر را به این رخداد گرامی ببخشند.

مدیریت کارآمد و کوشش­هایی که از جنابعالی توقع می­‌رود، اعتلاء و درخشش سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر را نوید خواهد داد.

با توجه به دانش، تعهد و تجارب ارزشمند جنابعالی به عنوان مدیربخش پوستر منصوب می‌شوید.

مدیریت فرایند بررسی، انتخاب و داوری آثار شایسته ی پوستر، ایجاد زمینه برای معرفی سلیقه‌ی فرهنگی و زیبا شناختی برتر این هنر شریف در افزایش کارایی فنی و هنری تئاتر، کوشش برای معرفی ظرفیت­های ارتباطی میان هنرهای نمایشی و تجسمی و فراهم سازی امکان برای نمایش و عرضه آثار برتر و برگزیده جشنواره در قالب نمایشگاه و کتاب از مهمترین اهداف این بخش خواهد بود.

امید است در سایه­‌ی الطاف خداوندی و کاربست دانش و مهارت حرفه­ای خود در این امر پیروز و توانمند باشید.

در متن  رضا معطریان  آمده است:

برگزاری بزرگترین رویداد سالانه­ ی تئاتر ایران نیازمند کوشش و اهتمام هنرمندان، مدیران و کارشناسان خبره­ای است که منزلت و شأن گرانقدر و مناسب نام ایران عزیز و جشنواره­ ی بین­‌المللی تئاتر فجر را به این رخداد گرامی ببخشند.

مدیریت کارآمد و کوشش­هایی که از جنابعالی توقع می­‌رود، اعتلاء و درخشش سی و چهارمین جشنواره بین­‌المللی تئاتر فجر را نوید خواهد داد.

با توجه به دانش، تعهد و تجارب ارزشمند جنابعالی به عنوان مدیربخش عکس منصوب می‌شوید.

مدیریت فرایند بررسی، انتخاب و داوری آثار شایسته ی عکس،  ایجاد زمینه برای معرفی سلیقه‌ی فرهنگی و زیبا شناختی برتر این هنر شریف در افزایش کارایی فنی و هنری تئاتر، کوشش برای معرفی ظرفیت­های ارتباطی میان هنرهای نمایشی و تجسمی و فراهم سازی امکان برای نمایش و عرضه آثار برتر و برگزیده جشنواره در قالب نمایشگاه و کتاب از مهمترین اهداف این بخش خواهد بود.

امید است در سایه­ی الطاف خداوندی و کاربست دانش و مهارت حرفه­ای خود در این امر پیروز و توانمند باشید.

در متن حکم مهرداد رایانی مخصوص آمده است:

برگزاری بزرگترین رویداد سالانه­‌ی تئاتر ایران نیازمند کوشش و اهتمام هنرمندان، مدیران و کارشناسان خبره­ای است که منزلت و شأن گرانقدر و مناسب نام ایران عزیز و جشنواره­‌ی بین­‌المللی تئاتر فجر را به این رخداد گرامی ببخشند.

مدیریت کارآمد و کوشش‌­هایی که از جنابعالی توقع می­‌رود، اعتلاء و درخشش سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر را نوید خواهد داد.

با توجه به دانش، تعهد و تجارب ارزشمند جنابعالی به عنوان مدیربخش بین­‌الملل منصوب می شوید.

جشنواره تئاتر فجر، امکانی برای معرفی تئاتر ملل به جامعه و هنرمندان ایرانی و زمینه‌ای مناسب برای معرفی توانمندی های هنری و حرفه ای گروه های نمایش ایرانی در سطح بین­ الملل است.

بنابراین افزایش کیفیت بخش تئاتر ملل با انتخاب آگاهانه و متکی به توسعه ی امکانات فکری وهنری تئاتر ایران و فراهم سازی زمینه‌ی تبادل دانش و تجارب میان هنرمندان ایرانی و سایر ملل در بستر گفت و گوهای فرهنگی و کارگاه‌های آموزشی از مهمترین اهداف این جشنواره خواهد بود.

امید است در سایه­‌ی الطاف خداوندی و کاربست دانش و مهارت حرفه­ای خود در این امر پیروز و توانمند باشید.

سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی تئاتر به دبیری سعید اسدی برگزار خواهد شد.

سی و چهارمین جشنواره تئاتر فجر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر