کد خبر: 294525 A

ایلنا: مدیر شبکه دو در احکام جداگانه‌ای حمیدرضا دیبائی را به عنوان قائم مقام و همچنین احمد معلم را در سمت مدیر تأمین برنامه منصوب کرد.

به گزارش ایلنا،‌ در حکم حمیدرضا دیبائی که به امضای محمدرضا جعفری جلوه رسیده؛ آمده است: نظر به مراتب تعهد، دانش و کارآشنایی‌های شایسته شما در عرصه‌های هنری، ادبی و رسانه‌ای و با عنایت به اهمیت تدبیر و تسهیل امور در تعاملات درون و برون شبکه‌ای،‌ بنا به هماهنگی‌های به عمل آمده با معاونت محترم سیما بدینوسیله به‌عنوان قائم مقام مدیر شبکه دو منصوب می‌شوید.

امید است در پرتو توجهات ولی ا... الاعظم اروحنا له الفداء و تحت رهنمودهای رهبری معظم انقلاب، خاصه در دوره اخیر و در نسبت با مدیریت جدید رسانه ملی،  در معاضدت و همیاری تیم مدیران در شبکه به منظور چابک سازی و ارتقاء کارآمدی‌های لازمه برای ایفای نقشی منطبق تر با رویکردهای نوین و مورد انتظار از شبکه که همانا یک شبکه فراگیر اجتماعی است،‌ موید و منصور باشید.

حمیدرضا دیبائی فارغ التحصیل کارشناسی ارشد زبان و ادبیات فارسی است، وی در سال های اخیر معاون ارتباطات و امور رسانه ای بنیاد سینمایی فارابی و همچنین مشاور اجرائی مدیر شبکه دو و پیش تر از آن به مدت 6 سال مدیریت روابط عمومی و امور رسانه‌ای معاونت سینمایی (سازمان سینمایی) را عهده‌دار بوده و از سوابق دیگر وی می‌توان به معاون اجرایی جشنواره‌ها،‌ مجامع و امور بین‌الملل سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی،‌ معاون دفتر برنامه‌ریزی و مطالعات سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیر ارتباطات و امور رسانه ای و رئیس شورای رسانه ای سیاستگذاری جشنواره فیلم فجر، مدیریت اجرایی و امور رسانه ای بیست و هشتمین جشنواره بین المللی فیلم های کودک و نوجوان و مدیر اجرایی بنیاد سینمایی فارابی اشاره کرد.

احمد معلم نیز از سوی محمدرضا جعفری جلوه به سمت مدیر تأمین برنامه شبکه دو منصوب شد.

در بخشی از حکم مدیر شبکه دو به احمد معلم آمده است: نظر به مراتب تعهد،‌ دانش و تجارب شما در عرصه‌های مختلف رسانه به‌ویژه سوابق ارزشمندتان در تأمین برنامه بدینوسیله به عنوان مدیر تأمین برنامه شبکه دو منصوب می‌شوید.

امید است در پرتو توجهات ولی ا...الاعظم اروحنا له الفداء و منویات رهبری معظم انقلاب در ارتقاء کیفی و افزایش اثربخشی رسانه ملی در حیطه نشاط و شادابی عمومی از یکسو و تعمیق سبک زندگی اسلامی و ایرانی از سوی دیگر، از طریق برنامه ریزی و تنظیم متناسب و جهت دهنده جدول پخش برای برنامه های تولیدی و مجموعه برنامه های فاخر تامینی اعم از ایرانی و خارجی،هماهنگ با رویکرد جدید شبکه و نیز آرایش جدول پخش با برنامه های کوتاه و میانبرنامه های جذاب به‌ویژه تیزرهای معرفی کننده و اطلاع رسان و دیگر اقدامات مکمل، موفق و موید باشید.

معلم فارغ التحصیل رشته ادبیات عرب در مقطع کارشناسی و دانشجوی فوق لیسانس ادبیات فارسی است. وی که سابقه نویسندگی، اجرا و تهیه کنندگی برنامه های رادیویی و تلویزیونی را در کارنامه خود دارد،‌ پیش از این مسئول تأمین برنامه های خارجی شبکه یک و سپس مدیر تأمین برنامه شبکه آموزش بوده است.
شبکه دو سیما محمدرضا جعفری
نرم افزار موبایل ایلنا