کد خبر: 295744 A

«قصه علیمردان خان» که سال‌ها خاطره و لحظه‌های خوشی را دوران کودکی برجای گذاشته است، این بار توسط سینا نورائی به شیوه‌ای متفاوت به صحنه می‌رود.

به گزارش ایلنا، بازی خوانی قصه ی علیمردان خان، شنبه - 17 مرداد ماه - در دو نوبت در تئاتر باران و به نفع خیریه روی صحنه می‌رود.

این نمایش برگرفته از قصه‌ی ناب و خاطره‌انگیزی است که سال‌ها خاطرات را برای همه‌ی ما به تصویر می‌کشد. قصه‌ای که تمامی ما اعم از پیر و جوان، زن و مرد با آن می‌خندیدیم، بازی می‌کردیم و حتی با آرامی می‌خوابیدیم.

اجرای این نمایش به صورت تلفیقی از متن، موسیقی فولکلور و بازی خوانی خواهد بود که به نسبت اجرای گذشته‌ی همین نمایش تغییراتی در ساختار کمدی خود خواهد داشت.

این دو اجرا به صورت خیریه خواهد بود و مبلغ بلیط این نمایش ۱۲۰۰۰ تومان می‌باشد.

این اجرا  شنبه - ۱۷ مرداد - در دو نوبت  ۱۸:۰۰ و ۲۰:۰۰ روی صحنه می‌رود.

اشکان هورسان، بهادر باستان حق، محمد نصیری، مهشید حسینیان، قاسم هتلچی، امیرعلی ابراهیمی، سحرنعمتی، درسا عبدالباقی، طیبه سرلک، سینا نورائی در این نمایش ایفای نقش می‌کنند.

سایر عوامل این نمایش عبارتند از:نویسنده و کارگردان: سینا نورائی،دستیار کارگردان: پویان محمودی،طراح موسیقی: پویان محمودی،طراح صحنه و کاراکتر های کارتونی: سینا نورائی،عکاس: کسری قویدل،روابط عمومی و تبلیغات: دپارتمان تئاتر نورا

قصه علیمردان خان
نرم افزار موبایل ایلنا