کد خبر: 296183 A

ایلنا: سه‌شنبه 13 اکتبر 2015 صدها نفر از بهترین و حرفه‌ای‌ترین افراد صنعت چاپ و نشر در همایشی در نمایشگاه بین‌المللی کتاب فرانکفورت حضور خواهند داشت.

به گزارش خبرنگار ایلنا، در همایش 13 اکتبر 2015 در این نمایشگاه، صدها نفر از بهترین و حرفه‌ای‌ترین افراد صنعت چاپ و نشر جهان برای به اشتراک گذاشتن تجربیاتشان در زمینۀ چاپ و نشر و شبکه‌های توزیع، حضور خواهند داشت. برای پیمودن بهترین مسیربه ویژه در خصوص مسائل اقتصادی در آینده، هفت قدرت نشر بین‌الملل ( چین، آلمان، اندونزی، مکزیک، کره جنوبی، ترکیه و ایالات متحده امریکا) پیشنهادهایی دارند تا برای نویسندگان و خدمات‌دهندگان این حوزه مفید باشد.  این همایش روی فرصت‌ها و بیزینس بین‌الملل این هفت منطقه تمرکز دارد.

برای اعضای اتحادیه ناشران و کتاب‌فروشان تهران که علاقه‌مند به حضور در این همایش‌ها هستند، 25 درصد تخفیف در نظر گرفته شده است.

متقاضیان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ارائه درخواست برای حضور در همایش، به آدرس اینترنتی www.markets2015.com مراجعه کرده و مدارک خود را ارسال کنند. در این همایش که با صرف ناهار و گفت و گو با افراد حاضر همراه خواهد بود روش‌های ذکر شده مورد بررسی قرارخواهد گرفت و هفت مدل خلاق برا ی رشد بیشتر بررسی و ارئه خواهد شد.

گزارش از بهاران سواری

اتحادیه ناشران و کتابفروشان نمایشگاه بین‌المللی کتاب فرانکفورت
نرم افزار موبایل ایلنا