کد خبر: 296228 A

نمایش «زیرزمین» به کارگردانی آرش عباسی، روزهای 18 و 19 مرداد ماه در حمایت از کودکان نیازمند پیوند سلول‌های بنیادی به صحنه می‌رود.

به گزارش ایلنا، عواید فروش بلیت روزهای یکشنبه و دوشنبه - 18 و 19 مرداد- این نمایش به کودکان نیازمند پیوند سلول‌های طلایی اختصاص دارد.

نمایش «زیرزمین» نوشته، طراحی و کار آرش عباسی با بازی الهام شعبانی و بهنام شرفی هر روز جز شنبه‌ها راس ساعت 19:30 در خانه موزه استاد انتظامی به صحنه می‌رود.

داستان این نمایش درباره برادر و خواهری است که در خانه‌ای بزرگ  متعلق به سرهنگی فراری زندگی می‌کنند و هر روز انتظار بازگشت صاحب‌خانه و از دست دادن خانه را می‌کشند.

نمایش‌نامه «زیرزمین» سال 84 نوشته و سال 86 توسط انتشاران دستان راهی بازار نشر شده است. این نمایش‌نامه تاکنون بیش از 20 اجرای مختلف توسط گروه‌های تئاتری سراسر کشور داشته و اکنون برای اولین‌بار توسط نویسنده‌اش کارگردانی شده است.

خرید بلیت نمایش «زیرزمین» از طریق سایت ایران کنسرت به نشانی www.iranconcert.com و تیک8 به نشانی www.tik8.com امکان پذیر است.

خانه موزه استاد انتظامی واقع در قیطریه ( بلوار اندرزگو)، روبروی بلوار کاوه، خیابان شهید احمدی ساعت 19:30 پذیرای علاقه‌مندان به این نمایش است.

آرش عباسی زیرزمین
نرم افزار موبایل ایلنا