کد خبر: 296334 A

ایلنا: «Open Source Trio» پنجم و ششم شهوریور ماه در فرهنگسرای نیاوران از ساعت نه و نیم شب رپرتوار جدید خود را روی صحنه می‌برد.

به گزارش خبرنگار ایلنا؛ این گروه که در سال 93 با دو اجرای موفق در تالار وحدت، موسیقی ناب خود را با هنردوستان ایران به شراکت گذاشت، برای دومین بار در تهران به اجرا می‌پردازد و ساخته‌های جدید خود را معرفی می‌کند.

در کارنامه قابل اعتنای هریک از این سه موسیقیدان، سابقه همکاری با هنرمندان بزرگ دنیا و همچنین انتشارات پیشرو  «ای سی ام» مشاهده می‌شود.

«بیورن مه یر» نوازنده باس و عضو سابق گروه مشهور رونین، موسس گروه سوئدی «بازاربلو»، عضو گ روه هنرمند فقید ایرانی «آزیتا حمیدی» و همچنین کوارتت «انور براهم» عودنواز تونسی، برای موسیقی دوستان ایرانی نامی آشنا است. او از سال 1384 تاکنون در قالب تمامی گروه‌های یاد شده در تهران به اجرا پرداخته است.

«ساموئل روهرر» نیز به همراه تریو کالین ولون و کوارتت وولفرد برده روده تاکنون دو بار در تهران روی صحنه رفته است و در زمره کوبه‌ای نوازهای صاحب سبک در صحنه موسیقی نوگرای اروپاست.

«کلاوس گزینگ» که علاقمندان موسیقی او را به عنوان آهنگساز و نوازنده در گروه خواننده مشهور جز انگلستان، «نورما وینستون» و همچنین نوازنده کلارینت در کوارتت «انور براهم» می‌شناسند، جزو معدود هنرمندان مطرح و فعال در زمینه نوازندگی ساز نامعمول و جذاب کلارینت باس است.

«Open Source Trio» پنجم و ششم شهوریور ماه در فرهنگسرای نیاوران از ساعت نه و نیم شب با اجرای موسیقی بر پایه بداهه‌نوازی روی صحنه می‌رود و اجرایی آوانگارد را برای مخاطبان ایرانی خود تدارک دیده است.

بلیت فروشی این کنسرت که در قالب جدیدترین پروژه‌ی تابستانی مجموعه‌ی شنیداری «۱۵ سال بازی گوش» به مناسبت 15 سالگی نشر هرمس برگزار می‌شود؛ از ساعت 9 صبح امروز (دوشنبه 19 مرداد) آغاز شده و قیمت آن 80000 تومان است. علاقمندان برای تهیه بلیت می‌توانند به سایت تیوال مراجعه کنند.  

گزارش از امیر حسین ناظم زاده         

فرهنگسرای نیاوران نشر موسیقی هرمس پانزده سالگی نشر هرمس «Open Source Trio»
نرم افزار موبایل ایلنا