کد خبر: 298325 A

سپیده خلیلی درباره‌ی چند اثر تازه‌ی خود سخن گفت.

سپیده خلیلی (نویسنده‌ی کودک و نوجوان) در گفتگو با خبرنگار ایلنا؛ به یک مجموعه پنج جلدی اشاره کرد و گفت: این مجموعه پنج جلدی که قرار است به نشر آن را منتشر کند یکسری داستان‌های کمیک استیریپ است در رابطه با خانواده‌ای 4 نفره. پدر، مادر، دختر و پسر. اسم دو فرزند این خانواده «نوید» و «ندا» است.

او افزود این کودکان در یک خانواده متوسط زندگی می‌کنند با تمام شیطنت‌های خاص کودکی و اتفاقاتی که در این بین برایشان می‌افتد. برای این مجموعه هنوز اسمی انتخاب نکردم و هنوز نمی‌دانم اسم اثر می‌شود «ماجراهای نوید و ندا» یا اینکه نام دیگری برای آن انتخاب می‌کنم.

این نویسنده بیان کرد: کتابی با نام «تخم مرغ شانسی و پنج داستان دیگر» قرار است توسط انتشارات کانون پرورش فکری کودک و نوجوان منتشر شود که شامل شش قصه‌ی کودک است.

خلیلی در اشاره به رمان «مثل هیچکس» بیان کرد: این رمان در مورد کودکی است که با بچه‌های دیگر متفاوت است. رمان مخاطب را در فضای خانه قرار می‌دهد و مسائلی که این کودک در خانواده با آن‌ها روبه روست را بیان می‌کند. این اثر انتشارات قدیانی منتشر می‌کند.

از دیگر آثار سپیده خلیلی می‌توان به «مشق شب را شیرین کنیم! »، « قصه‌های شب »، «۱۵۰ نکته برای خواب راحت»، «سفرهای گالیور» و «ماجراهای وروجک و سگ مرموز» و «امیل و سه پسر دوقلو » اشاره کرد.

سپیده خلیلی کانون پرورش فکری کودک و نوجوان انتشارات قدیانی
نرم افزار موبایل ایلنا