کد خبر: 300004 A

ایلنا: نشر نخستین چاپ دوم کتاب شازده کوچولو را به بازار کتاب عرضه کرد. چاپ دوم با همان کیفیت، جلد سخت، تمام رنگی، قطع بزرگ و با همان قیمت قبلی 14500 تومان به کتابفروشی‌ها رسید.

به گزارش خبرنگار ایلنا، به زودی نشر نخستین تعداد کتاب جدید برای کودکان و نوجوانان ازجمله جلد‌های 35 و 36 مجموعه «خانه درختی سحرآمیز» و چهار جلد تازه از مجموعه «داری و ناری» را منتشر می‌کند.

نشر نخستین تعدادی کتاب جدید برای پر کردن اوقات فراغت کودکان و نوجوان در فصل تعطیلات مدارس منتشر کرده یا در دست انتشار دارد که از جمله آنها می‌توان به چاپ جلدهای 35 و 36 مجموعه «خانه درختی سحرآمیز» نوشته مری پوپ آزبورن و ترجمه هوری عدل طباطبایی با عنوان‌های «شب ساحرهای جدید» و «بوران ماه آبی» در آینده‌ای نزدیک اشاره کرد.

آخرین جلدهای چاپ شده از این مجموعه، جلدهای 33 و 34 با عنوان‌های «فصل طوفان‌های شن» و «کارناوال در نور شمع» بود که منتشر شده است.

در جلد سی و پنجم قهرمان‌های داستان (جک و آنی) برای نخستین بار امکاناتی در اختیارشان قرار می‌گیرد که بتوانند کارهای سحرآمیز انجام دهند. آنها در این داستان می‌خواهند به کشور فرانسه سفر کنند. در جلد سی و ششم نیز قهرمان‌های داستان (جک و آنی) به نیویورک می‌روند و با پدیده‌ای با عنوان «ماه آبی» مواجه می‌شوند. همچنین در ادامه داستان در بازدید از موزه‌، با اسبی تک شاخ روبه‌رو می‌شوند.

از مجموعه «سفرهای داری و ناری»  که برای آشنا کردن کودکان و نوجوانان با بزرگان و اندیشمندان تاریخ ایران است تا به حال 16 جلد روانه کتابفروشی‌ها شده است. چهار جلد تازه از این مجموعه به زودی منتشر می‌شود. در این چهار جلد بچه‌ها (داری و ناری) به دیدار خواجه نظام‌الملک در نیشابور رفته و  در ادامه نیز در سفری به گنجه به دیدار نظامی گنجوی می‌روند. در کتابی دیگر هم در دیدار با خواجه نصیرالدین طوسی با زندگی در قلعه الموت آشنا می‌شوند. در جلد پایانی نیز در سمرقند با غیاث‌الدین جمشید کاشانی دیدار کرده و با پدیده «خسوف» آشنا می‌شوند.

نشر نخستین
نرم افزار موبایل ایلنا