کد خبر: 303137 A

ایلنا: خواننده آلبوم «فرکانس» که آخرین کنسرت خود را دی ماه سال ۹۳ در تهران روی صحنه برده، پس از ۹ ماه بار دیگر در پایتخت به اجرای زنده آثارش می‌پردازد.

به گزارش ایلنا؛ احسان حق‌شناس که آلبوم «فرکانس» آخرین آلبومی است که با صدای این خواننده در بازار موسیقی کشور منتشر شده است، جدید‌ترین اجرای زنده خود را در حالی در تهران روی صحنه می‌برد که محسن شریفیان نیز در این کنسرت در کنار این خواننده پاپ به نوازندگی خواهد پرداخت.

حق‌شناس درباره دوری نه ماهه خود از صحنه اجرای زنده‌اش در تهران توضیح داد: چند کنسرت در شهرستان‌هایی مثل همدان برگزار کردم و در این بین برخی درگیری‌های خانوادگی و شخصی باعث شد کمی فاصله دو کنسرتم در تهران بیشتر شود. همین باعث شده که برای این اجرا در تهران تدارک ویژه‌ای ببینیم تا مثل اجراهای قبلی بتوانیم شب خوبی را برای حاضران در سالن داشته باشیم.

این خواننده درباره حضور محسن شریفیان در این اجرا نیز گفت: محسن شریفیان در اجراهای قبلی‌ای که با ما روی صحنه آمد به خوبی توانست هنرش را نشان دهد و آن بخش از برنامه و آن قطعاتی که محسن در آثار بندری ساز می‌زد، مورد توجه دوستداران و حاضرین در سالن قرار گرفت و همین باعث شد از او بخواهیم که در این اجرا نیز ما را همراهی کنند. آقای شریفیان در چهار قطعه در این کنسرت با ساز نی انبان ما را همراهی خواهند کرد.

خواننده قطعه «دریا» در توضیح سیاست جدید کاری‌اش درباره عدم انتشار آلبوم و فعالیت براساس انتشار تک قطعه در ماه‌های گذشته نیز معتقد است: سیستم و صنعت موسیقی در همه جای دنیا دیگر مبتنی بر انتشار تک قطعات و ویدئوهای بکر و قوی است و انتشار آلبوم دیگر منسوخ شده است. من فکر می‌کنم این موج به مرور به ایران هم خواهد رسید و انتشار تک قطعات بیشتر و بیشتر مورد توجه قرار خواهد گرفت. این اتفاق سالهاست در دنیا رخ داده و به مرور به تثبیت رسیده است. هزینه‌های فوق‌العاده بالای انتشار آلبوم درایران هم مزید بر علت شده که دیگر کمتر خواننده‌ای تمایل برای انتشار آلبوم در کشور داشته باشد. پیش از کنسرت ۱۵ مهر در تهران هم دو قطعه جدید منتشر خواهم کرد که امیدوارم مورد توجه دوستداران موسیقی قرار بگیرند.

رهبری ارکستر احسان حق‌شناس در این کنسرت را شهاب حسینی برعهده دارد و احسان شفیعی نیز سرپرست این گروه است.

این کنسرت به همت موسسه «رویال هنر» و به تهیه‌کنندگی مجید عبدی روی صحنه خواهد رفت.

محسن شریفیان احسان حق شناس
نرم افزار موبایل ایلنا