کد خبر: 303275 A

ایلنا: «آنتوان فدوی» درامر جوان ایرانی، روز پنجشنبه ۱۹ شهریور ماه در سالن موسسه «سرنا» با موزیسین‌های ایرانی ملاقات می‌کند.

به گزارش ایلنا؛ در ملاقات «آنتوان فدوی» با موزیسین های ایرانی (به صورت ورک شاپ تخصصی) و به همت «علیرضا طباطبایی»، مدیر و مدرس مدرسه باس و درامز «آریان»، برگزار می‌شود؛ موزیسین‌های ایرانی تجربیات و دستاوردهای «آنتوان فدوی» را در زمینه تصویر برداری از درامز و شیوه‌های انتشار و تبلیغات در فضای مجازی همراه با این نوازنده جوان مرور می‌کنند.

«علیرضا طباطبایی» در رابطه با اهداف برگزاری این دوره گفت: امروزه فضای مجازی در انتقال تجربیات نوازندگی هنرمندان و به نمایش گذاشتن توانمندی‌های تکنیکی و … در اقصی نقاط جهان خود را به صورت اصلی مهم و غیرقابل انکار معرفی کرده است و بدیهی است بهرمندی نوازندگان و هنرمندان از دانش و علم استفاده از فضاهای مجازی نقش بسیار مهمی در شناساندن آنها ایفا خواهد کرد.

وی افزود: مباحث این دوره آموزشی صرفا مربوط به نوازندگان درامز نیست. بلکه کلیه نوازندگانی که علاقمند به تهیه و انتشار فیلم‌های تبلیغاتی (پروموشن) از خود در فضای مجازی هستند؛ می‌توانند از مطالب ارائه شده در این دوره آموزشی بهرمند شوند.

آنتوان فدوی نوازنده ایرانی فرانسوی ساز درامز است که اکنون در هجده سالگی همراه خانواده خود در پاریس زندگی می‌کند.

این نوازنده جوان؛ سال تحصیلی خود را در سه ماه با گذراندن واحدهای درسی خود طی کرده و در ایام دیگر سال تمام وقت به فعالیت‌های مربوط به ساز درامز در چهار گوشه جهان می‌پردازد.

این دوره آموزشی (درام کلینیک) توسط «آنتوان فدوی» برای اولین بار است که در ایران برگزار می‌شود.

«آنتوان فدوی» موسسه «سرنا» ساز درامز
نرم افزار موبایل ایلنا