کد خبر: 303500 A

ایلنا: روانبخش صادقی، محمدعلی صفورا و احمد عربانی به‌عنوان اعضای هیات انتخاب و داوری بخش فیلم‌های پویانمایی بلند سومین جشنواره فیلم ویدیویی معرفی شدند.

به گزارش ایلنا، اعضای هیات انتخاب و داوری بخش فیلم‌های پویانمایی بلند جشنواره فیلم یاس معرفی شدند. در این دوره از جشنواره، روانبخش صادقی، محمدعلی صفورا و احمد عربانی به انتخاب و داوری آثار رسیده در بخش فیلم های پویانمایی بلند خواهند پرداخت.

با پایان یافتن مهلت فراخوان برای دریافت آثار در بخش مسابقه  فیلم‌های پویانمایی بلند، 11 فیلم پویانمایی بلند به دبیرخانه جشنواره ارسال شده که پس از بررسی هیات انتخاب و داوری،  یک اثر به عنوان فیلم برگزیده‌ این بخش معرفی خواهد شد.

« مبارک» به کارگردانی محمدرضا نجفی امامی، «قلب سیمرغ» به کارگردانی وحید نصیریان، «رستم و سهراب» کیانوش دالوند، « جمشید و خورشید » بهروز یغمائیان، «پرنده طلایی» مجید شاکری،« فردوسی نگارنده دفتر باستان» سید محمود صائمین، « آواز زنبوران » امیر سحرخیز، «شهرراز» مازیار محمدی نژاد،« سفر باران » به کارگردانی مرضیه کاظم زاده و مژگان کهریزی ،«دراکولا در تهران» به کارگردانی امیرپویا افضلی پور و روح الله سعادتمند ،«سفر به دشت توران»  محمد جواد بابایی آثاری هستند که در این بخش مورد انتخاب و داوری قرار خواهند گرفت.

سومین جشنواره بین‌المللی فیلم ویدیویی یاس، اول تا  ششم مهر ماه سال جاری در استان مازندران برگزار می‌شود.

جشنواره فیلم یاس
نرم افزار موبایل ایلنا