کد خبر: 305545 A

کنسرت گروه پراگرسیو متال «کَهت‌مَیان» شنبه و یکشنبه (4-5 مهرماه) در برج آزادی برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا؛ کَهت‌مَیان یک گروه موسیقی پراگرسیو متال ایرانی است که در سال ۱۳۸۱ توسط همایون مجدزاده (نوازنده گیتار الکتریک) تشکیل شد و با پیوستن اردوان انزابی‌پور (نوازنده گیتار بیس)، خالد سندزاده (نوازنده درام) و علی خدادوست (نوازنده کیبورد) به صورت رسمی شروع به کار کرد.

هدف اولیه گروه موسیقی کهت‌میان، ساختن آهنگ‌هایی همراه با آواز در فضای شرقی بود، اما بعدها گروه به سمت ساخت موسیقی در سبک پراگرسیو و گروو متال تغییر مسیر داد. کهت‌میان تا امروز دو آلبوم استودیویی با مجوز وزارت ارشاد عرضه کرده و به اجرای کنسرت در داخل ایران پرداخته است.

در حال حاضر گروه کهت‌میان به دنبال عرضه‌ی نخستین آلبومِ باکلام خود است. "کهت‌میان" نام ستاره مرکب‌الفرس در پارسی میانه است. در حال حاضر کهت‌میان مشغول به ضبط آلبوم جدید خود به نام سربرآورده از خاکستر (به انگلیسی: Risen From the Ashes) است که شامل ۹ ترانه می‌شود.

کنسرت این گروه در روز شنبه (4 مهر ماه) در سانس‌های 7 عصر و نه و نیم شب برگزار می‌شود. همچنین این گروه روز یکشنبه (5 مهرماه) از ساعت هفت عصر در برج آزادی به اجرای برنامه می‌پردازد. بهای بلیت این کنسرت پنجاه هزار تومان تعیین شده و در سایت ایران کنسرت به فروش می‌رسد.

برج آزادی گروه «کَهت‌مَیان»
نرم افزار موبایل ایلنا