کد خبر: 307631 A

در پی اعلام سه روز عزای عمومی صادر شد؛

ایلنا: اداره کل هنرهای نمایشی در پی حادثه دلخراش روز گذشته در مراسم حج و اعلام سه روز عزای عمومی، برنامه تمامی سالن‌های نمایشی را لغو کرد.

به گزارش ایلنا، اداره کل هنرهای نمایشی در پیامی در همین رابطه آورده است:

اندوه تلخی است که در عید قربان، پرچم عزا برافراشته‌ایم و در سوگ هموطنان مومن خویش، به غم نشسته‌ایم. خداوند درگذشتگان این فاجعه را مشمول همنشینی با زاده کعبه قرار دهد و مجروحان مظلوم را شفای عاجل عنایت فرماید.

اداره کل هنرهای نمایشی در پی اعلام عزای عمومی، با تعطیلی تالارها، تماشاخانه‌های تئاتر و تعویق رویدادهای تئاتری استان‌ها و جشنواره مریوان به همدردی با ملت ایران و سوگواران این فاجعه عظیم خواهد نشست.

مجموعه تئاتر شهر تعطیل است

مجموعه تئاتر شهر نیز در پی اعلام عزای عمومی و لغو اجرای کلیه آثار نمایشی در سراسر کشور توسط اداره کل هنرهای نمایشی، برنامه‌های این مجموعه را تعطیل کرد.

در این خبر آمده است: تالار های اصلی، چهارسو و سایه مجموعه تئاتر شهر با توجه به اعلام سه روز عزای عمومی از سوی مقام معظم رهبری در پی فاجعه انسانی منطقه «منا» که منجر به کشته شدن تعداد زیادی از زائران ایرانی و کشورهای دیگر شد روز جمعه سوم مهر ماه اجرایی ندارند.

تمامی تماشاگرانی که نسبت به خرید بلیت آثار نمایشی این مجموعه در روز جمعه سوم مهر ماه اقدام کرده‌اند می‌توانند از روز  یکشنبه پنجم مهر با مراجعه به گیشه نسبت به تعیین روز مورد نظر و تعویض بلیت اقدامات لازم را انجام دهند.

اداره کل هنرهای نمایشی
نرم افزار موبایل ایلنا