کد خبر: 308427 A

ایلنا: مجمع عمومی سالانه اتحادیه شرکت‌های ویدئو رسانه (سینمای خانگی) ایران با حضور اکثریت اعضای اتحادیه برگزار و شرکت‌کنندگان از هیات مدیره اتحادیه خواستار پیگیری مطالبات معوقه خود از سازمان سینمایی شدند.

به گزارش ایلنا، در مجمع عمومی سالانه این تشکل صنفی که با شرکت بیست موسسه ویدئو رسانه (اصالتا و وکالتا) و حضور سلیمانی (نماینده ناظر اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران) برگزار شد، یوسف آقاپور بازرس سال گذشته اتحادیه در ابتدا گزارشی را از روند فعالیت‌های هیات مدیره به همراه دیدگاه‌ها و پیشنهادات خود ارائه داد. سپس گزارش مالی سال ۹۴-۹۳ اتحادیه توسط فرهاد رحمتی خزانه دار این تشکل صنفی قرائت شد که مورد تصویب بازرس و حاضران قرار گرفت و در ادامه نیز بودجه سال ۹۵-۹۴ اتحادیه نیز به تصویب بازرس و حضار رسید. در ادامه جلسه حمیدرضا نوروزی (رییس اتحادیه) در سخنانی ضمن ارائه گزارش عملکرد فعالیت یکسال گذشته هیات مدیره بر ضرورت افزایش وحدت و همدلی موسسات تاکید و از برخی رفتار‌ها که سبب ایجاد تفرقه و دو دستگی در صنف شده انتقاد کرد.

نوروزی همچنین تحلیلی از آخرین وضعیت مبارزه با تکثیر غیر مجاز، تعامل سازمان سینمایی با اتحادیه، مساله VOD و نقش تعیین کننده موسسات ویدئو رسانه که تاکنون با بی‌توجهی سازمان سینمایی روبرو شده را به حاضران ارائه و از لزوم پیگیری مطالبات قانونی موسسات ویدئو رسانه که توسط سازمان سینمایی به حالت تعلیق درآمده سخن گفت.

موسسات حاضر در مجمع نیز با تاکید بر افزایش وحدت و همدلی فیمابین از هیات مدیره اتحادیه درخواست کردند تا اقدامات و پیگیری‌های قانونی لازم را برای احقاق مطالبات معوق مانده ایشان از سازمان سینمایی انجام دهد.

در مرحله پایانی مجمع نیز انتخابات سالانه بازرسان اتحادیه با حضور و نظارت نماینده اتاق بازرگانی به صورت مخفی انجام شد که پس از انصراف حسین قندهاری مدیر عامل موسسه پارسیان مشهد از کاندیداتوری، یوسف آقاپور مدیر عامل موسسه ویدئو رسانه تصویر مهر هشتم به عنوان بازرس اصلی و سعید بنایی مدیرعامل موسسه ریز موج به عنوان بازرس علی البدل اتحادیه شرکتهای ویدئو رسانه (سینمای خانگی) ایران به مدت یکسال انتخاب شدند.

اتحادیه ویدئو رسانه ایران
نرم افزار موبایل ایلنا