کد خبر: 317111 A

ایلنا: فردین خلعتبری از آهنگسازان مطرح موسیقی و محمد چرمشیر از چهره‌های شناخته شده عرصه نمایشنامه نویسی ایران در جدیدترین تجربه کارگردانی دکتر علی رفیعی حضور پیدا کردند.

به گزارش ایلنا، فردین خلعتبری که پیش از این تجربه آهنگسازی در پروژه‌های مطرح موسیقی و سینمایی را برعهده داشته، برای نمایش «خاطرات و کابوس‌های یک جامه‌دار از زندگی و قتل میرزاتقی‌خان فراهانی» آهنگسازی می‌کند.

محمد چرمشیر نیز که پیش از این تجربه همکاری با علی رفیعی را در کارنامه کاری خود داشته؛ به عنوان دراماتوژ این اثر نمایشی حضور دارد.

نمایش «خاطرات و کابوس‌ها ...» این روزها خود را برای اجرای عمومی در تالار وحدت آماده می‌کند تا از 14 آبان‌ماه به صحنه برود.

در این اثر نمایشی سیامک صفری، مهدی سلطانی، مریم سعادت، مصطفی ساسانی، نسرین درخشان‌زاده، سارا رسول‌زاده، فروغ قجابگلی، زهیر یاری، عباس جمالی، ساناز روشنی، هوشنگ قوانلو، یلدا عباسی، عزالدین توفیق، وحید آجرلو، عباس آقاجانی، مجتبی آقامیرزایی، حامد احمدجو، سعید احمدی، مهسا باقری، شیما بختیاری، نواب ثریا، مسعود جهانبخش، میثم دامن‌زه، راشین دیدنده، شیرین ریاضی، فرزانه زینتی، علی صادقی، حسین کریمی، مصطفی لطیفی‌خواه، لاله نورالدین موسی، روهان نیکخواه، نرگس نیک‌سیرت، پریا وزیری ایفای نقش دارند.

علاقمندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید بلیت این نمایش به سایت www.Tik8.com مراجعه کنند.

فردین خلعتبری علی رفیعی خاطرات و کابوس‌های یک جامه‌دار از زندگی و قتل میرزاتقی‌خان فراها
نرم افزار موبایل ایلنا