کد خبر: 317122 A

مراسم پایانی بیست و دومین دوره‌ی جشنوار‌ه‌ی کتاب سال دانشجویی، همزمان با برگزاری بیست و سومین دوره‌ی هفته کتاب جمهوری اسلامی برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا، مراسم پایانی بیست و دومین دوره‌ی جشنوار‌ه‌ی کتاب سال دانشجویی، همزمان با برگزاری بیست و سومین دوره‌ی هفته کتاب جمهوری اسلامی، دوشنبه 25 آبان در پژوهشکد‌ه‌ی فرهنگ، هنر و معماری جهاد دانشگاهی برگزار می‌شود.

این جشنواره از سوی سازمان انتشارات جهاددانشگاهی با حمایت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، سازمان زیباسازی شهر تهران و مرکز اطلاع‌رسانی بازار کار برگزار می‌شود.

جشنوار‌ه‌ی کتاب سال دانشجویی هرساله همزمان با ایام هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران و با هدف ایجاد نشاط علمی در مراکز علمی و دانشگاهی کشور، جلب همکاری و حمایت ناشران حوزه دانشگاهی، چاپ آثار دانشجویی، تقویت بنیه‌ی علمی دانشجویان با ارائه آثار مکتوب و حمایت از دانشجویان نوقلم برای تولید اندیشه‌های جدید برگزار می‌شود. در این دوره از جشنواره کتاب سال دانشجویی 594 اثر به دبیرخانه ارسال شده است.

بیست و دومین دوره جشنواره کتاب سال دانشجویی از ساعت 9:30 تا 12 روز دوشنبه 25 آبان در پژوهشکده فرهنگ، هنر و معماری جهاد دانشگاهی به نشانی خیابان انقلاب، بین خیابان فلسطین و چهارراه ولی عصر برگزار می‌شود.

بیست و دومین جشنواره‌ی کتاب سال دانشجویی
نرم افزار موبایل ایلنا