کد خبر: 317742 A

ایلنا: ایسیدرو فرر که مهمان ویژه چهارمین دوسالانه سرو نقره‌ای است، ضمن حضور در مراسم افتتاح نمایشگاهش در مجموعه لاجوردی و گالری نیاوران امروز، نهم آبان نیز در سالن فرهنگسرای نیاوران سخنرانی می‌کند.

به گزارش ایلنا، همچون روال دوره‌های قبل که یکی از طراحان برجسته خارجی به دعوت این انجمن در سرو نقره‌ای شرکت می‌کرد، امسال هم ایسیدرو فرر، طراح گرافیک و تصویرساز برجسته‌ اسپانیایی به ایران آمده تا در کنار سرو نقره‌ای ۹۴ باشد.

حضور او در ایران با برگزاری دو نمایشگاه جداگانه گرافیک و تصویرسازی، یک سخنرانی و برپایی کارگاه ایده‌پردازی در شیراز همراه است.

نمایشگاه گزیده‌ای از آثار تصویرسازی‌ها و گرافیک متحرک ایسیدرو فرر به همت مرتضی زاهدی ساعت 17 روز جمعه، 8 آبان در مجموعه‌ لاجوردی واقع در خیابان کریمخان زند، خیابان ویلا، خیابان سپند، پلاک ۲۰،ساختمان شماره ۳۲ طبقه همکف افتتاح می‌شود.

او امروز، نهم آبان نیز به فرهنگسرای نیاوران می‌رود تا پس از سخنرانی که ساعت 16 در تالار این فرهنگسرا انجام می‌دهد، نمایشگاه آثار گرافیکی‌اش را در ساعت 18 در گالری نیاوران افتتاح کند. همچنین کتابی از مجموعه آثار طراحی گرافیک ایسیدروفرر با حمایت انتشارات لاجوردی به چاپ رسیده است که روز شنبه در مراسم گشایش نمایشگاه این هنرمند در فرهنگسرای نیاوران به نشانی خیابان پاسداران، بعد از سه راه اقدسیه، روبروی پارک نیاوران رونمایی می‌شود.

ایسیدرو فرر نه تنها برای طراحان گرافیک که برای تصویرسازان و کاریکاتوریست‌ها هم نامی آشناست. او دانش آموخته‌ رشته‌ نمایش و به شکل تخصصی طراحی صحنه بود که به صورت اتفاقاتی به طراحی گرافیک روی آورد. او در زمینه‌ تصویرسازی و طراحی دارای جوایز متعدد و در حال حاضر عضو انجمن طراحان گرافیک بین‌المللی AGI است.

چهارمین دوسالانه سرو نقره‌ای از ششم آبان به مدت ده روز همه روزه از ساعت 13 تا 20 در خانه هنرمندان ایرانی به نشانی خیابان آیت الله طالقانی، خیابان شهید موسوی شمالی، باغ هنر درحال برگزاری است.

انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران جشنواره سرو نقره‌ای
نرم افزار موبایل ایلنا