کد خبر: 317843 A

ایلنا: رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران طی حکمی علی اصغر خسروی را به عنوان دبیر دومین سوگواره نمایشی و آئین‌های مذهبی «خمسه» منصوب کرد.

به گزارش ایلنا، در متن حکم علی اصغر خسروی آمده است:

«دومین سوگواره نمایشی و آئین‌های مذهبی خمسه با هدف حمایت از هنرمندان و پدیدآورندگان آثار آئینی و مذهبی و ارتقای اخلاق شهروندی با بهره‌گیری فرامین ائمه اطهار (ع) و نیز ایجاد بستر مناسب در جهت تولید و ارائه نمایش‌های دینی و مذهبی برگزار می‌شود.

این سوگواره فرصت مناسبی خواهد بود برای حفظ و ثبت میراث کهن نمایش ایرانی و ضرورت دارد همه ما در برگزاری این رویداد مذهبی مشارکت داشته باشیم.

نظر به شایستگی شما برادر مومن و اهمیت حضور یک نیروی با تجربه در برنامه‌ریزی و انجام این رویداد هنری شما را با حفظ سمت به عنوان دبیر دومین سوگواره نمایشی و آیین‌های مذهبی خمسه معرفی می‌کنم.

امید است با همکاری و مشارکت همکاران سازمان و هنرمندان شریف و با خلق و اجرای آثار فاخر هنری، دومین سوگواره نمایشی و آئین‌های مذهبی خمسه به نحو شایسته برگزار و موجب رضایت حق تعالی و ائمه اطهار قرار گیرد.»

علی اصغر خسروی مشاور رئیس و مدیرکل حوزه ریاست سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران است.

دومین سوگواره نمایشی و آئین‌های مذهبی «خمسه» به دبیری علی اصغر خسروی از 8 الی 25 آذر ماه در بخش‌های صحنه‌ای، خیابانی، نقالی، تعزیه و ...در شهر تهران برگزار می‌شود.

سوگواره خمسه
نرم افزار موبایل ایلنا