کد خبر: 317872 A

ایلنا: برنامه «پنج شب، نمایش‌نامه خوانی در تالار شمس» با حضور پنج نمایش‌نامه نویس برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا، در این برنامه که از تاریخ 19 تا 23 آبان برگزار می‌شود، فرهاد آییش، حمید امجد، نادر برهانی مرند، محمد چرم‌شیر و محمد رحمانیان نمایش‌نامه‌های خود را روخوانی می‌کنند.

این برنامه با روخوانی نمایش‌نامه «خدای کشتار» نوشته فرهاد آییش (اقتباس از نمایش‌نامه‌ای به همین نام از یاسمینا رضا) در روز سه‌شنبه 19 آبان ماه آغاز می‌شود.

نادر برهانی مرند با نمایش‌نامه «تهران زیر بال فرشتگان» روز چهارشنبه 20 آبان میهمان این تالار خواهد بود. سپس محمد چرم‌شیر در روز پنجشنبه 21 آبان، نمایش خود را روخوانی می‌کند.

این برنامه با روخوانی نمایش‌نامه از حمید امجد در تاریخ جمعه 22 آبان ماه ادامه دارد و در نهایت با نمایش‌نامه خوانی «9 قطعه کوتاه نمایشی» نوشته محمد رحمانیان در تاریخ شنبه 23 آبان ماه به پایان می‌رسد.

این آثار در تاریخ‌های یاد شده در دو نوبت 17 و 19 در تالار شمس موسسه فارسی زبانان نمایش‌نامه خوانی می‌شوند و ورود برای عموم آزاد است.

برنامه «پنج شب نمایش‌نامه خوانی در تالار شمس» به دعوت این تالار و در ادامه جلسات نمایش‌نامه خوانی این تالار که سه سال پیش برگزار می‌شد، برپا می‌شود. با این تفاوت که در برنامه فعلی، هر نمایش‌نامه در دو نوبت روخوانی می‌شود و برخلاف دوره پیشین، در این جلسات ورود برای عموم آزاد است.

تالار شمس
نرم افزار موبایل ایلنا