کد خبر: 317913 A

مهرجویی در گفت‌وگو با ایلنا مطرح کرد:

ایلنا: داریوش مهرجویی می‌گوید این فیلم سنتوری بود که باعث شد صدای محسن چاووشی مجوز بگیرد حالا اگر او برای فیلم دومش 500 میلیون تومان دستمزد می‌خواهد؛ خیلی بی‌وفاست.

داریوش مهرجویی (کارگردان سینمای ایران) درباره برخی حواشی و اخباری که درباره همکاری چاووشی با فیلم سنتوری مطرح شده است؛ به خبرنگار ایلنا گفت: این فیلم سنتوری بود که باعث شد صدای محسن چاووشی به‌صورت مستقل مجوز بگیرد.

وی ادامه داد: ما فیلم سنتوری را ساخته بودیم و ۵ ماه برای گرفتن مجوز صدای محسن چاووشی تلاش کردیم و در این ۵ ماه اکران فیلم متوقف بود. حتی در مقطعی ما به وزارت ارشاد اعلام کردیم در فیلم بهرام رادان است که می‌خواند و حتی با صدای بهرام رادان نیز موسیقی فیلم ضبط شد و ما قصد داشتیم از آن استفاده کنیم تا سرانجام وزارت ارشاد به صدای چاووشی مجوز داد.

کارگردان فیلم سنتوی ادامه داد: امروز بعد از مدت‌ها هنوز که هنوز است بهترین آلبوم محسن چاووشی؛ آلبوم موسیقی فیلم سنتوری است و هنوز آلبومی قوی‌تر از آلبوم سنتوری با صدای چاووشی منتشر نشده است. حالا ایشان برای همکاری و حضور در فیلم مرد پاییزی می‌گوید ۵۰۰ میلیون تومان دستمزد می‌خواهم درحالی‌که این رقم بالا‌تر از دستمزد همه عوامل فیلم و حتی دستمزد خود من است.

مهرجویی گفت: اینگونه رفتار چاووشی با من یک حق نا‌شناسی و بی‌معرفتی است. او نسبت به ما که به شکلی جواز ورود رسمی او به عالم موسیقی بودیم بسیار بی‌وفاست.

 وی ادامه داد: فیلم مرد پاییز یک فیلم جدید است و هیچ ارتباطی به به محسن چاووشی ندارد. موسیقی فیلم نیز با یک تیم جدید و ۲ خواننده جدید ضبط می‌شود که بیش از یک سال است در حال نواختن و تمرین هستند.

وی ادامه داد: بزودی وارد مرحله پیش‌تولید فیلم می‌شویم. قصد داریم در آذرماه فیلمبرداری فیلم را آغاز کنیم و تاکنون حضور وحیده محمدی‌فر به عنوان نویسنده فیلمنامه و مهدی بدرلو به عنوان مدیر تولید و مجری طرح قطعی شده و اسامی بازیگران را نیز بعدا درصورت قطعی شدن اعلام می‌کنیم.

داریوش مهر جویی فیلم سنتوری فیلم مرد پاییزی محسن چاووشی
نرم افزار موبایل ایلنا