کد خبر: 317938 A

ایلنا: تفاهم‌نامه ایجاد تئاتر شهر آمل به عنوان اولین تئاتر شهر در استان مازندران امروز 9 آبان به امضا مدیران فرهنگی و هنری شهر آمل و مدیر مرکز هنرهای نمایشی رسید.

به گزارش ایلنا، جلسه انعقاد تفاهم‌نامه ایجاد تئاتر شهر آمل با حضور مدیر کل هنرهای نمایشی و مدیران فرهنگی هنری این شهر، امروز صبح در ساختمان فرمانداری شهر آمل برگزار شد.

در این جلسه که با حضور مهدی شفیعی مدیر کل هنرهای نمایشی، جاودانی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، فتحی مدیر کل برنامه‌ریزی و راهبردی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، منفرد فرماندار آمل، امیر سلیمانی شهردار آمل، توررنگ رئیس و اعضا شورای اسلامی و هنرمندان شهر آمل و مدیران اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران برگزار شد، تفاهم‌نامه تاسیس تئاتر شهر آمل بررسی و به امضا مسئولان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مسئولان استان مازندران رسید.

در این تفاهم‌نامه مقرر شده است مجتمع فرهنگی- اداری امام خمینی(ره) آمل با ایجاد پلاتو، استانداردسازی سالن و مرمت اساسی ساختمان توسط شهرداری و استانداردسازی سالن به لحاظ فنی و تخصصی توسط اداره کل ارشاد استان مازندران و همایت معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به مجموعه تئاتر شهر آمل تبدیل شود.

تئاتر شهر مازندران
نرم افزار موبایل ایلنا