کد خبر: 318870 A

ایلنا: سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی کتب کاربردی و دانشگاهی از اول تا چهارم آذرماه در دانشگاه تهران برپا می‏‌شود.

به گزارش ایلنا؛ در سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی کتب کاربردی و دانشگاهی، عمده آثار، کتاب‏‌های اورژینال(اصیل) خواهند بود که از سال 2012 به بعد منتشر شده‏‌اند و هیچ گونه کتاب‌ افست یا منتشر شده بدون اخذ مجوز از ناشر اصلی عرضه نمی‌شود.

این آثار همگی به زبان‌های خارجی ازجمله انگلیسی، عربی، آلمانی و فرانسه هستند و برخلاف نمایشگاه‌هایی که ازسوی انجمن ناشران دانشگاهی برپا می‏‌شود، در این نمایشگاه تاکید بر عرضه کتاب‌‏های خارجی است.

در سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی کتب کاربردی و دانشگاهی، کتاب‏‌های ارائه‌ شده با تخفیفی حداقل 15 تا 70 درصدی عرضه می‌شوند.

ثابت بودن قیمت کتاب‌های مشترکی که توسط چند شرکت در نمایشگاه عرضه شده‌اند و نیز فراهم بودن استفاده از دستگاه‌های کارتخوان و بن کارت از ویژگی‌های این دوره از نمایشگاه است.

سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی کتب کاربردی و دانشگاهی از ساعات 9 تا 17 در تالار علامه امینی کتابخانه مرکزی دانشگاه تهران برپا خواهد بود.

انجمن فرهنگی ناشران بین‌المللی ایرانیان این رویداد فرهنگی را برگزار می‌کند که به عنوان بزرگ‏ترین نمایشگاه بین‎المللی کتاب در ایران بعد از نمایشگاه کتاب تهران شناخته می‌‏شود.

دوازدهمین نمایشگاه کتب کاربردی و دانشگاهی، سال گذشته در دانشگاه تربیت مدرس برپا شده بود.

نمایشگاه بین‌المللی کتب کاربردی و دانشگاهی نمایشگاه کتاب‌های دانشگاهی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر