کد خبر: 318944 A

ایلنا: علاقه‌مندان به ثبت‌نام دریافت بن تخفیف ششمین نمایشگاه تخصصی کتاب دانشگاهی می‌توانند به آدرس bonbarg.abup.ir مراجعه کنند.

به گزارش ایلنا،‌ مرتضی زینعلی، سخنگوی ششمین نمایشگاه تخصصی کتاب دانشگاهی با اعلام آغاز ثبت‌نام برای بن تخفیف خرید کتاب ششمین نمایشگاه تخصصی کتاب دانشگاهی، گفت: تمامی علاقه‌مندان به کتاب‌های دانشگاهی، می‌توانند با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی انجمن فرهنگی ناشران دانشگاهی، اقدام به ثبت‌نام و خرید بن برگ‌های یارانه‌ای کنند.

سخنگوی این نمایشگاه گفت: درگاه ثبت‌نام و خرید بن‌ برگ تخفیف 20درصدی ویژه‌ی خرید از این نمایشگاه از نهم آبان به روی تمام کتابخانه‌های مراکز دانشگاهی و فرهنگی و تحقیقاتی، فرهیختگان، دانشگاهیان و عموم علاقه‌مندان به کتاب دانشگاهی باز شده است و متقاضیان می‌توانند با مراجعه به آدرس bonbarg.abup.ir نسبت به خرید الکترونیکی بن تخفیف اقدام کنند.

او افزود: این تخفیف علاوه بر تخفیف 10 تا 20 درصدی است که ناشران ارائه می‌دهند.

زینعلی با عنوان این که مهلت زمان ثبت‌نام و خرید بن برگ از روز 9 الی 25 آبان است خاطرنشان کرد: خریداران پس از دریافت برگه تاییدیه نسبت به چاپ آن اقدام کرده و با به همراه داشتن کارت ملی به ستاد برگزاری نمایشگاه واقع در محل نمایشگاه مراجعه تا بن برگ اصلی خرید خویش را دریافت و به ناشران مراجعه کنند.

وی با اشاره به این که سقف خرید برای عموم علاقه‌مندان به خرید کتاب دانشگاهی نامحدود است گفت: متقاضیان خرید فقط باید به آدرس اینترنتی انجمن ناشران دانشگاهی مراجعه کنند و پس از تکمیل مراحل خرید نسبت به پرینت برگه تاییدیه اقدام کنند. وی افزود: همزمان تاییدیه پیامکی و ایمیلی برای خریداران ارسال می شود.

سخنگوی ششمین نمایشگاه تخصصی کتاب دانشگاهی با تاکید بر این که داشتن کارت ملی به همراه برگه تاییدیه خرید اینترنتی هنگام مراجعه به نمایشگاه الزامی است، افزود: این بن برگ فقط برای استفاده در ایام نمایشگاه تدارک دیده شده است و قابل استرداد نبوده و در سایر روزها نیز قابل استفاده نخواهد بود.

ششمین نمایشگاه تخصصی کتاب دانشگاهی همزمان با هفته کتاب 23 تا 27 آبان ماه، توسط انجمن ناشران دانشگاهی با همکاری معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، با مشارکت حدود 200 ناشر فعال حوزه‌های علوم مختلف دانشگاهی با عرضه بیش از 30 هزار عنوان کتاب دانشگاهی در تهران، خیابان حجاب، کانون پرورش فکری برگزار می‌شود.

بن تخفیف ششمین نمایشگاه کتاب دانشگاهی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر