کد خبر: 320738 A

ایلنا: اولین برنامه هنری شبکه دوستی ایران وهند؛ روز گذشته دوشنبه (18 آبان ماه) در افتتاحیه نمایشگاه نقاشی سینا ایران نژاد در گالری هنر امروز برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا؛ این مراسم در گالری هنر امروز و با حضور سفرای کشورهای هند، گینه و ژاپن و رئیس انجمن دوستی ایران و فرانسه، رئیس انجمن دوستی ایران و کره، رئیس انجمن دوستی ایران و برزیل و رئیس انجمن دوستی ایران و ژاپن آغاز شد.

رضا سیدان( نائب رئیس شبکه شورای عالی انجمن های دوستی ایران با سایر کشورها) با بیان اینکه هنر در عرصه‌های مختلف تبلور داشته و در زمینه‌های مختلف ظهور و بروز دارد؛ گفت: در زمینه ادبیات هنر به گونه ای خود را نشان می‌دهد نویسنده کتاب و شعر هرکدام در زمینه خود زیبا و جذاب است.

وی بیان کرد: در عرصه ورزشی هنگامی که ورزشکار حرکات ورزشی را به خوبی انجام می‌دهد و از انجام حرکات لذت می‌برد و برای کشور افتخار می‌آفریند به گونه‌ای هنرنمایی کرده و همه هنرمندان با هنرمندی فرهنگ جامعه را ظهور می‌رسانند.

سیدان افزود: همانطور که مستهظر هستید در زمینه دیپلماسی رسمی هم هنرمندان و دیپلمات‌های خوبی مانند دکتر ظریف و تیم حرفه‌ای ایشان هنر ایرانیان در حوزه دیپلماسی به جهانیان نشلن دادند، یک بخش از هنر هم توسط سینا ایران نژاد در معرض دید قرار گرفت.

وی اظهار امیدواری کرد: هنرمندان در عرصه‌های اجتماعی بتوانند یک جامعه پویا و توسعه یافته را برای ما رقم بزنند.

شبکه دوستی ایران و هند
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر